Reaton atklāj plašāko apdares materiālu ekspozīciju Latvijā

Atzīmējot 35 gadu jubileju, Reaton atklāja specializētu ekspozīciju, kur var apskatīt klātienē apdares materiālus un dizaina risinājumus birojiem, komerctelpām un ventilējamām fasādēm. Tā ir vienīgā ekspozīcija Latvijā ar tik plašu apdares materiālu klāstu. Ekspozīcijā ir iekļautas arī vairākas darba zonas, kurās kopā ar Reaton speciālistiem var iepazīt aktuālās kolekcijas un atrast risinājumus saviem projektiem brīvā un radošā vidē.

Specializētā ekspozīcija atrodas Reaton Arhitektūras un celtniecības centrā Čiekurkalnā. Tā ir radīta kā arhitektūras un dizaina instruments, kā arī darba platforma vienuviet. Ekspozīcijā var iepazīt aktuālākās tendences ventilējamās fasādēs, biroju dizainā, apdares materiālu kolekcijās un citos inovatīvos, modernos risinājumos komerctelpām ar mūsdienās nepieciešamajiem BREEAM, LEED, FSC un citiem sertifikātiem.

“Novērojam tendenci, ka Latvijā straujiem soļiem attīstās biroju platību segments, kur pēdējos gados aktuālākais izaicinājums ir komforts un funkcionalitāte. Atzīmējot uzņēmuma 35 gadu jubileju, vēlējāmies radīt vietu, kurā vienuviet atrodas vairākas specializētu produktu grupas un katrs, meklējot risinājumus savai iecerei, spētu aplūkot, izmēģināt un kombinēt produktus profesionālā vidē, ietaupot laiku un enerģiju. Ekspozīcijas mērķis ir radīt vietu, kur būs iespējams smelties idejas un atrast piemērotus, inovatīvus materiālus saviem projektiem,” uzsver Reaton Projektu departamenta direktors Dmitrijs Bugajevs.

Ekspozīcijā ir pieejami dažādi apdares materiālu risinājumi no pasaules vadošajiem ražotājiem:

  • paklājflīzes – pieejami kā ierastie risinājumi ar klasisko dizainu, tā arī paaugstinātas triecientrokšņu slāpēšanas risinājumi ar unikāliem dizainiem, kas padara telpas komfortablas;
  • piekaramie griesti – akustiskie, moduļu tipa un dizaina risinājumi, kas piemēroti dažādu telpu ğemoetriksajām prasībām;
  • akustiskie risinājumi – dažādu izpildījumu sienu akustiskie risinājumi, kas palīdzēs radīt klusu, mierīgu un līdzsvarotu darba un dzīvojamo vidi;
  • akustiskas bīdāmās starpsienas – risinājumi palīdz sadalīt lielākas telpas vairākās mazās zonās;
  • ventilējamās fasādes – ņemot vērā energoefektivitātes jautājuma aktualitāti, ventilējamās fasādes ir viens no efektīgākajiem risinājumiem, lai saglabātu siltumu ēkā. Piedāvāto materiālu klāstā uzmanību piesaista tādi inovatīvi produkti, kā, piemēram, pašattīrošo fasāžu risinājumi no Japānas, kas ir radītas ar unikālu tehnoloģiju – UV staru ietekmē tās izstrādā aizsargslāni un lietus laikā netīrumi paši noskalojas.

Speciāli izstrādāta tehniskā informācija palīdzēs pilnveidot zināšanas par produktu tipiem un iespējām, kā arī Reaton profesionālā konsultantu komanda atbalstīs specifiskos jautājumos, palīdzēs ar mezgliem un rasējumiem. Rezultātā ikviens apmeklētājs varēs iegūt vērtīgo informāciju – jaunie speciālisti gūs papildus informāciju par jaunākām tendencēm, profesionāļi pilnveidos esošās zināšanas, savukārt cilvēki, kuri saskaras ar interjera dizainu un remontu pirmo reizi, varēs viegli atrast atbildes uz jautājumiem. Īpaša pievienotā vērtība šai ekspozīcijai, ka vēlamos materiālus varēs redzēt jau integrētā interjerā, kas palīdzēs iegūt reālistisku iespaidu par to pielietojumu.

Ekspozīcija ir paredzēta arhitektiem, dizaineriem, būvniecības un nekustamo īpašumu attīstītāju uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī ik vienam, kas vēlas atrast un īstenot ilgtspējīgu dizainu un radīt funkcionālu vidi. Ekspozīcijā regulāri notiks semināri un apmācības ar pasaules vadošajiem ražotājiem  un nozares speciālistiem, sniedzot zināšanas un iedvesmojot.

Ekspozīcija atrodas Rīgā, Čiekurkalna 2. līnijā 74, darba laiks no 9.00 līdz 18.00 darba dienās un no 10.00 līdz 16.00 sestdienās.

Kontaktinformācija:
+ 371 25 777 771
biroji@reaton.lv

 

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem