Jēkabpils Agrobiznesa koledžas fasādē akmensmasas flīzes no Reaton

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas siltināšanā izmantotas ventilējamās fasādes siltināšanas tehnoloģija un apdares materiāls – akmensmasas fasādes apdares plāksnes no “Reaton”. Izmantotā tehnoloģija un apdares materiāli būvniecībā nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, kas labi izvada ūdens tvaiku un mitrumu no ēkas konstrukcijas, kā arī ilgāku objekta ekspluatācijas laiku.

Projekta ietvaros “Reaton” piegādāja akmens masas flīzes 2000 m2 apjomā.  Akmens masas flīzes var izmantot gan sienu un grīdu flīzēšanai dažādos interjeros, gan ārtelpu un ēku fasāžu apdarei – tās ir ļoti cietas un izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un ķīmiskām vielām.

“Reaton” piedāvā  mūsdienīgus risinājumus gan jauniem arhitektūras objektiem, gan veco ēku renovācijai. Sadarbībā ar pasūtītājiem, būvuzņēmējiem un vadošajiem Eiropas ražotājiem, “Reaton” ir viens no pirmajiem Latvijā, kas sāka veikt ventilējamo fasāžu montāžu. Latvijas klimatiskajai joslai ventilējamās fasādes nodrošina sausas nesošās konstrukcijas un ilglaicīgu noturību pret vides apstākļu iedarbību.

SIA“Reaton” ir viens no lielākajiem Latvijas daudznozaru uzņēmumiem, kas tirgū darbojas vairāk nekā 30 gadus. Galvenie “Reaton” darbības virzieni: apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecība un materiālu komplektācija celtniecības projektiem. Pie uzņēmuma sasniegumiem pieskaitāmi vairāk nekā 5000 būvniecības projekti visā Latvijā.

Par projektiem, kas saistīti ar ventilējamām fasādēm, paceltajām grīdām un piekaramajiem griestiem, interesēties “Reaton” projektu daļā zvanot pa tālr. (+371) 67023741 vai sūtot e-pastu uz  fasades@reaton.lv. Reaton birojs atrodas Čiekurkalna 2.līnijā 74, Rīgā.

Video avots: SIA ,,Vidusdaugavas televīzija’’