Reaton īstenots projekts: bērnu rotaļu laukums Jaunmārupē

30. jūlijā, Būvniecības projekta īstenotājs Reaton un Mārupes novada pašvaldības pārstāvji ar simboliskiem lentes griešanas svētkiem, Jaunmārupes dabas parka piegulošajā teritorijā, atklāja jauno rotaļu laukumu bērniem no 6 līdz 16 gadiem – “Pavasaru bērnu laukums ”.

Jaunmārupes parka pārbūves kopējā būvdarbu platība ir 6674 m2 un līguma summa – 885 068,66 EUR. Īstenojot projektu, Reaton realizēja bērnu rotaļu laukuma izbūvi un gumijas segumu ieklāšanu. Nodrošināja rotaļu laukuma aprīkojuma piegādi un montāžu. Tika veikta teritorijas labiekārtošana, apstādot teritoriju ar koku, krūmu un ziemciešu stādījumu augiem. Ierīkota videonovērošanas sistēma un nodrošināta inženiertīklu uzstādīšana, kā rezultātā, īstenojot mūsdienīgas arhitektūras formas bērnu laukuma projektu.

Mārupes novada Domes priekšsēdētāja atsauksme: “Būvdarbi tika paveikti atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un prasībām, labā kvalitātē, ievērojot līgumā noteiktos termiņus un Latvijas būvnormatīvu prasības, kā arī iesaistot atbilstošas kvalifikācijas personālu un izmantojot atbilstošu darba tehniku un sertificētus materiālus”.

Šis ir otrais projekts Jaunmārupes dabas parka teritorijā. Pagājušajā gadā tika izveidots lielākais rotaļu laukums bērniem līdz sešu gadu vecumam. Reaton komanda ir gandarīta par iespēju piedalīties projektā un nodrošināt Mārupes novada bērniem un jauniešiem iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku mūsdienīgā un funkcionālā vidē.

Objekta īstenošanas laiks: 01.‒07.2020.