Atklājam atjaunoto ventilējamās fasādes ekspozīciju

Reaton Arhitektūras un Celtniecības centrs ar dizaina, arhitektūras un būvniecības nozares profesionāļu dalību atklāja atjaunotās ventilējamās fasādes ekspozīciju. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt nozares profesionāļus ar aktuālajām ēkas ventilējamo fasāžu un to apakškonstrukciju tendencēm, tehnoloģijām, kā arī gūt ieskatu esošajā un jaunumu piedāvājumā.

VENTILĒJAMO FASĀŽU NOZĪME UN PRIEKŠROCĪBAS

Kā zināms, ventilējamās fasādes ir populārs un efektīvs risinājums ēku fasāžu konstrukcijās, kas nodrošina gan aizsardzību no vides faktoriem, gan enerģijas efektivitāti un ilgtspējību. Šāda veida fasādes palīdz samazināt siltuma zudumus, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un apkures izmaksas. Tās arī veicina labāku siltuma uzturēšanu ziemā un atvēsināšanu vasarā, kā arī uzlabo ēkas skaņas izolāciju, samazinot ārējo troksni un uzlabojot iekštelpu akustisko komfortu. Salīdzinot ar citiem fasāžu veidiem, ventilējamo fasāžu uzturēšanas izmaksas ir zemākas.

EKSPOZĪCIJĀ PIEDĀVĀTIE RISINĀJUMI

Ekspozīcija piedāvā plašu dažādu fasāžu veidu un dizaina iespēju klāstu, ieskaitot dažādu materiālu imitācijas un tekstūras, piemēram, koka, akmens, betona un ķieģeļu, kas ir piemērots gan mūsdienīgai, gan klasiskai arhitektūrai. Reaton strādā ar labi pazīstamiem nozares ražotājiem un inovatīviem risinājumiem, kuri ļauj īstenot kā vienkāršus, tā sarežģītus projektus Latvijā un citviet.

ENERGOEFEKTIVITĀTES RISINĀJUMI

Viena no galvenajām pasākuma tēmām bija risinājumi, kas ļauj uzlabot ēkas energoefektivitāti, vienlaikus nodrošinot optimālu iekšējo mikroklimatu jaubūvētos projektos, daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku un privātmāju renovāciju projektos. Tika stāstīts par dažādām pieejām gan no produktu, gan no tehnisko risinājumu viedokļa, ņemot vērā riskus, ekonomisko situāciju un tendences, kas perspektīvā spētu nodrošināt kvalitatīvāku vidi dzīvošanai.

NOZARES EKSPERTU DALĪBA

Pasākumā piedalījās vadošie ražotāji un dalījās ar jaunāko informāciju saistībā ar risinājumiem un produktiem. Starp dalībniekiem bija tādi uzņēmumi kā apakškonstrukciju ražotājs EJOT, šķiedrcementa fasāžu plākšņu ražotājs ETEX GROUP/ETERNIT, nestandarta metāla risinājumu ražotājs ALIVA un itāļu akmens masas flīžu ražotājs CERAMICHE REFIN. Reaton pārstāvētie ražotāji ar savu klātbūtni un prezentācijām bagātināja pasākumu, veicinot diskusijas par nākotnes iespējām un tendencēm. Tika diskutēts par dažādu materiālu izvēli un to ietekmi uz ēkas energoefektivitāti un ilgtspējību.

Pasākums bija lielisks forums, kurā dalībnieki varēja apmainīties ar viedokļiem un pieredzi, veicinot nozares attīstību un inovācijas. Reaton Arhitektūras un Celtniecības centra ventilējamās fasādes ekspozīcija ne tikai parādīja jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, bet arī sekmēja nozares profesionāļu sadarbību un inovāciju apmaiņu.

Ikviens interesants, kas vēlas izstrādāt ēkas atjaunošanas, celtniecības vai siltināšanas projektu, kā arī uzzināt vairāk par ventilējamo fasāžu un apakškonstrukciju veidiem un priekšrocībām, ir laipni gaidīt Reaton Arhitektūras un Celtniecības centrā, Čiekurkalna 2. līnijā 74, Rīgā.

 

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem