Par mums

Kopš 1988. gada Reaton komanda palīdz Jums un daudziem citiem īstenot sapni par namu ar raksturu, stilu un kvalitāti. Mūsu mērķis ir vienmēr būt uzdevumu augstumos, lai no mūsu sadarbības Jūs iegūtu ko vairāk par jaunām, skaistām grīdām, sienām vai interjera priekšmetiem.

Vairāk nekā interjers

Mūsu uzdevums ir parūpēties, lai Jūs sasniegtu izcilu rezultātu, tādēļ mūsu profesionālie speciālisti ir Jūsu rīcībā, lai konsultētu, izveidotu 3D vizualizāciju, ieteiktu interjeristus, sniegtu rekomendācijas remontdarbu veicējiem un visādi citādi palīdzētu Jums sasniegt labāko rezultātu ar Reaton iegādātiem apdares un dekoratīvajiem materiāliem.

„Mēs vēlamies Jums piedāvāt pārbaudītu kvalitāti, aktuālu dizainu, stilu un materiālu harmoniju ar nelielu devu oriģinalitātes un unikalitātes. Mūsuprāt, tieši tāds ir izcils mājokļa vai uzņēmuma telpu interjers.”

Virsgrīdu pirmsākumi

Kvalitāte ilgtermiņā

Mūsu mērķis ir veidot uz savstarpēju uzticību balstītas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, kas novērtē mūsu piedāvāto sortimentu un ir pastāvīgi mūsu tirdzniecības vietu apmeklētāji. Mēs esam patiesi gandarīti par mūsu klientu lojalitāti un strādājam, lai apmierinātu visaugstākās kvalitātes prasības.

Dizaina eksperti un jaunākās kolekcijas

Mūsu komandu veido speciālisti, kas regulāri apmeklē dažādas izstādes Vācijā, Francijā un Itālijā, kā arī mūsu piegādātāju rīkotos kursus un mācības. Savukārt Reaton piedāvātās preču kolekcijas izvēlas dizaina speciālisti atbilstīgi jaunākajām interjera dizaina un stila tendencēm.

Konsultācija

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem