Aktuālie jaunumi Reaton Arhitektūras un celtniecības centrā

Tapetes no Organoid

Tapešu dizaini ir unikāls roku darbs no 100% dabiskiem materiāliem: rudzupuķēm, saulespuķēm, lavandas, rožu ziedlapiņām, zālēm un lapām. Tapetes ir plāni presētas ar neapstrādātu virsmu, tādēļ tās saglabā oriģinālo dabisko šķiedru izskatu, sajūtu un smaržu. Pamatni veido dabiskas sastāvdaļas, un tā ir sertificēta ar OEKO TEX® STANDARD 100.

Pateicoties dabiskajām temperatūru un mitrumu regulējošajām un troksni slāpējošajām īpašībām, ORGANOID tapetes ļauj radīt veselīgu iekštelpu klimatu. Tapešu dizaina koncepcija sniedz iespēju izbaudīt dabu arī telpā, kur ikdienā pavadām lielāko daļu sava laika, un tādējādi uzlabo labsajūtu, kā arī fizisko un garīgo veselību.

ORGANOID lietošanas veidi ir individuāli. Reaton Tapešu nodaļas speciālisti iesaka tās izmantot gan kā optisku telpas akcentu, noklājot vienu sienas daļu, gan kā dekoratīvu finieri. ORGANOID piedāvājumā ir dažādi dabiski pamatnes veidi, kas sniedz iespēju īstenot dažādākas projekta idejas.

LINA PAMATNE: izgatavota no dabiskām sastāvdaļām, kas piešķir izvēlētajai tapetei elpojošas, akustiskas, temperatūru regulējošas, pretalerģiskas īpašības, jo nesatur ķīmiskas vielas.


Kolekcija ALMWIESE LIGHT uz lina pamatnes

Pārstrādāta balta ECOFLEECE pamatne: izgatavota no pārstrādātas celulozes un tekstilšķiedrām. Šim ilgtspējīgajam materiālam ir OEKO TEX® STANDARD 100 sertifikāts. Piemērots plašam lietojumu klāstam un vizuālas intereses radīšanai industriāla stila telpās. Kontrasts starp baltajām un krāsainajām ziedlapiņām vai svaigām sūnām piedāvā radošu interjera dizainu.


Kolekcija KORNBLUME LIGHT uz baltas Ecofleece pamatnes

FOLIJAS pamatne: piemērota izvēle, ja vēlaties dekorēt stikla, metāla vai LED, kā arī rupjākas, piemēram, betona vai ģipškartona, virsmas. Pašlīmējošā folijas pamatne nesatur PVH.


Kolekcija WILDSPITZE MEDIUM uz pašlīmējošas folija pamatnes

FLEXI pamatne: tumši brūnā pamatne ir ļoti plāna un elastīga, lai to varētu uzklāt uz izliektām un nelīdzenām virsmām. Pamatnes apstrādes rezultātā tiek radīts vegānas ādas izskats, tādējādi tā ir lieliski piemērota mūsdienu arhitektūrai.


Kolekcija WILDSPITZE LIGHT uz Flexi pamatnes

ZELTA papīra pamatne: FSC sertificēta papīra pamatne, kas kopējo tapešu dizainu maina līdz ar gaismu un rakursu.


Kolekcija SKELETTBLÄTTER uz zelta papīra pamatnes

 

Paklājflīžu kolekcija MODUS no modulyss

MODUS paklājflīžu kolekcija ļauj atklāt dabas īpašības telpiskajā dizainā un apvieno ilgtspējību ar stilu. Modulyss dizainers un idejas autors Joriss Peics (Joris Peutz) šajā kolekcijā, kas ir bagātināta ar burvīgām faktūrām, dinamiskiem toņiem un māksliniecisku dizainu, ir izcēlis dabas estētisko evolūciju.

RUST dizainā ir redzamas maigas līnijas, kas atspoguļo mijiedarbību starp ūdenī esošajiem objektiem un elementiem. RUST dizaina toņi.

 

IVY dizains raksturo augu vītņu dzīvīgumu un izturību. Visi IVY dizaina toņi. 

 

FADE dizains: mākslinieciskas detaļas ar izbalinātiem elementiem attēlo dabas pārmaiņas laika gaitā. Visi FADE dizaina toņi. 

TRACE dizains atspoguļo vēsturiskus un noslēpumainus nospiedumus. Visi TRACE dizaina toņi. 

 

MODUS paklājflīzes ir izgatavotas no 100% atjaunotas ECONYL® dzijas. Tām ir ecoBack pamatne un tās ir apbalvotas ar Cradle to Cradle Certified GOLD un SILVER sertifikātiem.

 

Akustiskie koka paneļi no I-WOODS

Dānijas akustisko koka paneļu ražotājs I-WOOD ir vienīgais pasaulē, kas piedāvā novatorisku I-Lock® Click akustisko koka paneļu uzstādīšanas sistēmu. Risinājuma pamatā ir pasaulē atzītā Välinge Innovation 5G bloķēšanas tehnoloģija, kas nodrošina precīzu paneļu savienošanu, īpaši vieglu uzstādīšanu, izturīgu un nevainojami līdzenu sienu un griestu apdari.

Akustisko paneļu materiāli

  • Koks: ozolkoks un riekstkoks
  • Pamata plāksne: MDF

Krāsas

  • Neapstrādātas: dabisks koks
  • Lakotas: balts, brūns, tumšbrūns, melns
  • Krāsotas: balts un melns

Visi I-WOOD produkti ir atzīti ar FSC® un EPD vides aizsardzības sertifikātiem un atbilst D-s2, d2 vai B-s1,d0 ugunsdrošības prasībām.

 

Izmēģini I-WOODS akustiskos paneļus savā telpā. 

Organoid tapešu, I-WOODS akustisko koka paneļu un modulyss paklājflīžu katalogus un paraugus var apskatīt un pasūtīt Reaton Arhitektūras un celtniecības centra ekspozīcijās Čiekurkalna 2. līnijā 74, Rīgā.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem