Reaton seminārs dizaineriem – flīzes iekaro telpu

Reaton sadarbībā ar Itālijas uzņēmumu FAP Ceramiche organizēja tiešsaistes semināru „FAP IT’S TIME FOR AMAZING TILES”, uz kuru tika aicināti pastāvīgie klienti un dizaineri.

FAP Ceramiche pārstāvji, demonstrējot viesiem prezentāciju, izcēla uzņēmuma darbības misiju – tradīcijas, tehniskā kvalitāte, mūsdienīgums un radošums. Šīs vērtības ir redzamas katrā FAP Ceramiche keramikas sienas un grīdas flīžu kolekcijās, un mēs, Reaton, esam par šīm vērtībām un vēlamies tās sniegt saviem klientiem, sadarbības partneriem.

FAP Ceramiche mārketinga departamenta direktors Norberto Marcani un nākotnes tendenču speciāliste Ilārija Picoferato, apvienojot pārstāvētā uzņēmuma vērtības ar aktualitātēm, prezentēja 3 tēmas – patērētāju uzvedība, interjera tendences un FAP Ceramiche jaunākās kolekcijas.

Jauni ieradumi, jauna attieksme – mājas kļūst par dzīves centrālo labsajūtas vietu.

Dzīvojamās telpas lomas maiņa cilvēka dzīvē katram izpaužas citādāk, bet tendences rāda, ka mājoklis tiek veidots par katra indivīda Visumu, kurā tiek meklēta saikne ar ķermeni un labsajūtu, iedvesma, emocijas, saikne ar dabu, inovatīviem risinājumiem. Varam novērot, ka interjera dizaineru un arhitektu projekti pēdējo gadu laikā ir vērsti, lai telpā apvienotu darba, studijas un atpūtas vietu, bet svarīgākais – radītu drošu vidi.

FAP Ceramiche jaunākās kolekcijas demonstrē, ka priekšplānā tiek izvirzītas patērētāju vajadzības. Tādēļ vēlamies jūs iepazīstināt ar aktuālajām keramikas flīžu kolekcijām, lai jūs varētu radīt sev vēlamu telpas interjeru.

Kādēļ sienas un grīdas noklāšana ar keramikas flīzēm ir labākais risinājums? Ir divi būtiski iemesli:

  • Pirmkārt, pēdējās aktualitātes rāda, ka keramikas flīzes kļūst par dizainu projektu absolūto centrālo elementu.
  • Otrkārt, tās ir higiēniskas un mitrumizturīgas, spēj izturēt slodzi (aptuveni 30 tūkstoši tonnu uz kvadrātmetru) un ir ar augstu izturību pret temperatūras svārstībām.

Pievēršoties keramikas flīžu dizainiem, būtiski ir atrast sev piemērotāko rakstu un toni. Ja vēlaties radīt saikni ar dabu un ienest interjerā neitrālus, dabiskus un delikātus toņus, mēs iesakām pievērst uzmanību FAP Ceramiche kolekcijām – FAP MURALS, MILANO MOOD, NATIVA, ROOTS.

Šīs kolekcijas jums atklās keramikas flīžu daudzšķautņaino raksturu, kas tiek atspoguļots caur tādiem materiāliem, kā betons, akmens vai marmors.  Telpai maigumu piešķirs dabīga koka klātesamība. Iespējams, ka akmens, betona vai koka toņi sākumā var šķist pārāk tumši, tad iesakām izvēlēties gaiši brūnus, marmora baltus vai okeāna dzidrā ūdens toņus, kas palīdzēs telpā radīt dabisku apgaismojumu.

                                               MILANO MOOD kolekcija sienas flīzes Sabbia, dekora sienas flīzes Tropical Sabbia

 

                                                                        NATIVA kolekcijas grīdas un sienas flīzes White

 

                                                                       ROOTS kolekcijas sienas un grīdas flīzes Gold

 

Jūs novērtēsiet šīs flīžu kolekcijas (FAP MURALS, MILANO MOOD, NATIVA, ROOTS), ja dodat priekšroku demokrātiskam, tīram interjeram un piezemētākiem, baltiem, krēmīgiem, smilškrāsas toņiem. Tīrs interjers nenozīmē, ka tas izskatās garlaicīgi – ja tiek izvēlētas pareizās detaļas, piemēram, FAP MURALS kolekcijas dekoru flīzes Sheer Stick Grey, Bloom Metal Grey Silver Inserto vai pamata toņa flīzes – Bloom Beige, Sheer White.

                                                              FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Sheer Deco Rust

 

                                                                   FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Bloor Star Grey

 

                                                                            FAP MURALS kolekcijas grīdas flīzes Bloom Beige

 

Jaunākās paaudzes tehnoloģijas mūsu ikdienā ienāk aizvien vairāk. Un šī tendence atspoguļojas, ne tikai izvēloties inovatīvus un SMART tehnoloģiju produktus, bet lielu lomu spēlē, arī ikdienā izvēloties apģērbu, atpūtas veidus un arī apdares materiālu.

Noteikti toņi ar interesantu sajaukumu starp matētu un spīdīgu faktūru. Tīras ģeometriskas līnijas uz telpas sienām vai grīdām. Gaismas spēle un nozīme dizaina veidošanā, izmantojot tādus izgaismojošus toņus, kā noturīgi pelēko (Ultimate Gray) vai apgaismojoši dzelteno (Iluminating). Minimāli interjera priekšmeti ar modernu un futūristisku dizainu. Vai šajā raksturojumā jūs saskatāt savu būtību? Ja tā, tad iesakām aplūkot FAP MURALS, MILANO MOOD kolekcijas flīzes.

 

                                                                     FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Texture Macro

 

                                                                       FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Texture Kilim

 

                                                                    MILANO MOOD kolekcijas sienas dekoru flīzes Texture Archi

 

Arvien nozīmīgāku lomu cilvēka ikdienā ieņem tradīcijas un kultūras mantojums. Klasiska dizaina vēsmas vērojamas arvien vairāk interjera dizaina un arhitektūras projektos. Retro stila interjers tiek apvienots ar klasiskiem apdares materiāliem vai otrādi. Nozīmīgāka loma tiek piešķirta materiāliem no ozola, sarkankoka un marmora. Kā akcenti tiek izvēlēti zelta, metāliski, ģipša faktūras un dizaini. Kā apvienot šīs tendences un radīt aristokrātisku un prestižu telpas interjeru? Aplūkojiet ROMA GOLD meistardarbus, jo šī kolekcija noteikti raisīs idejas, kā interjerā radīt mākslas, kultūras un vēstures cienīgu atmosfēru.

 

                                 ROMA GOLD kolekcijas sienas flīzes Onice Miele un Onice Neve ar dekoru Archs Inserto Mix 2

 

                                                                             ROMA GOLD kolekcijas grīdas flīzes Onice Miele

 

                                                                             FAP MAXXI Oxide kolekcijas sienas flīzes Corten

 

                                                                   ROMA GOLD kolekcijas mozaika Carrara Superiore Daisy

 

Jaunā greznība – Vintage stils jeb vintāža. Ja arī jūsu ikdienu ir pārņēmusi šī tendence, tad novērtēsiet FAP MURALS un MILANO MOOD kolekcijas. Šīs kolekcijas iesakām izvērtēt arī tiem, kuri vēlas interjeram piešķirt tikai nelielu akcentu. Bet rezultāts būs acīm tīkams. Šajā kolekcijā iespējams atrast balansu starp bagātīgiem toņiem – magoņu sarkans, salvijas zaļš, sārti rozā, terakotas, bordo, zils un dzeltens. Flīžu dekori lieliski saskanēs ar samta un šenija audumu vai koka mēbelēm. Savukārt kolekciju pamattoņi veidos kopīgu kompozīciju ar romantiska un bagātīgu ziedu, ģeometrisku līniju tapetēm.

 

                                                                 FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Flower Corten

 

                                                                     FAP MURALS kolekcijas sienas dekoru flīzes Flowers Soft

 

                                           MILANO MOOD kolekcijas grīdas flīzes Gocce Ghiaccio, sienas dekoru flīzes Flower Blu

 Ja arī savā projektā vēlaties izmantot FAP Ceramiche kolekciju sienas un grīdas flīzes, Reaton apdares materiālā pieejami dažādu dekoratīvo, mozaīkas sienas un grīdas flīzes, kas piemērotam gan iekštelpām, ārtelpām un baseiniem. Konsultējoties ar Reaton speciālistiem, ir iespēja pasūtīt tieši jūsu vēlmēm atbilstoša dizaina flīzes pēc pasūtījuma.

Aicinām apmeklēt un apskatīt FAP Ceramiche flīžu ekspozīcijas Čiekurkalna 2. līnijā 74, Rīgā., vai saņemt piedāvājumu, sazinoties pa tālr.: +371 25777771 vai e-pastu: apdare@reaton.lv.

Arī turpmāk Reaton saviem klientiem – dizaineriem un arhitektiem – piedāvās iespēju apmeklēt dažādu tēmu tiešsaistes semināros, tādēļ aktuālākās informācijas iegūšanai aicinām sekot līdzi mājaslapā: reaton.lv vai sociālajā tīklā: facebook.com/Reaton.lv.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem