Reaton seminārs dizaineriem un arhitektiem – Tarkett LVT vinila grīdas segumi

Reaton, sadarbībā ar grīdas segumu ražotāju Tarkett, Arhitektūras un celtniecības centra jaunatklātajā ekspozīcijā, prezentēja vinila (LVT) grīdas seguma kolekcijas, akcentējot iD Tilt HIT, iD Inspiration un visjaunāko moduļu cieto vinilu – iD Click Ultimate. Tarkett kolekcijas ir ideāla izvēle profesionāliem dizaineriem, arhitektiem un māju īpašniekiem, kas meklē autentisku un izteiksmīgu risinājumu grīdai.

Ielūgtajiem viesiem bija iespējams noklausīties Tarkett ekspertu prezentāciju, apskatīt uz vietas dažādus paraugus, kas sniedza iedvesmu radīt pārsteidzošus interjerus mums apkārt – dzīvojamās telpās, kā arī slimnīcās, skolās, darba vietās, viesnīcās, lidostās un citur. Informatīvo semināru aizraujošāku padarīja eksperiments ar kafiju, kurā bija vērojamas Tarkett grīdas seguma izcilās priekšrocības – noturību pret traipiem un vieglo kopšanu.

iD Click Ultimate kolekcijas galvenā pazīme ir vismodernākais ultra-reālistiskais moduļu cietais grīdas segums, kas projektēts, saudzējot dabu.  iD Click Ultimate ir izgatavots Eiropā. Lai samazinātu oglekļa emisiju, iD Click Ultimate ražošanā izmanto 20% pārstrādātu saturu. Tarkett aktīvi piedāvā visiem piedalīties ReStart programmā (atgriezumu savākšanā otrreizējai pārstrādei), lai saglabātu dabu.

Kolekcija piedāvā izvēlēties starp 43 sevišķi reālistiskiem koka un akmens dizainiem, kas apvienoti ar sevišķi matētu virsmu un jaunāko Gen-Click® tehnoloģiju. Šī tehnoloģija aptur ūdens noplūdi, kā arī piedāvā vieglāko ieklāšanas procesu. Spēcīgs TEKTANIUM® augšējais slānis, nodrošina izcilu aizsardzību pret skrāpējumiem un nodilumu. Cietā kompozītmateriāla kodols+ (RCC+) ir augstas veiktspējas materiālu tehnoloģijas slāņa sastāvs, nodrošinot, ka iD Click Ultimate var izturēt paaugstinātas cilvēku plūsmas zonas, un tas parāda nevainojamu noturību pret ūdeni un temperatūru. Lieliski piemērots renovācijas projektiem, jo to var ieklāt uz lielāko daļu esošo apakšgrīdu un keramikas flīzēm.

ID Tilt HIT ir Tarkett visizturīgākā grīdas seguma kolekcija, kas domāta ļoti intensīvām zonām –  tirdzniecības un rūpniecības objektos, lieliski apvienojot dizainu un veiktspēju. Šobrīd kolekcijā ir 3 rūpnieciski pelēkie toņi ar neviendabīgiem rakstiem, un tai ir 2,7 mm biezs viendabīgs nodiluma slānis, kas nodrošina izcilu izturību un izmēru stabilitāti.

Augstas veiktspējas sakabināmās flīzes ir ātri un viegli uzstādāmas uz lielāko daļu esošo grīdu, padarot iD Tilt HIT par ideālu ekonomiski izdevīgu risinājumu jebkuram būvniecības projektam. Kolekcijai ir ārkārtīgi izturīgs nodiluma slānis, kas var izturēt lielas slodzes un samazināt troksni, braucot un ejot pa to, tādējādi nodrošinot uzlabotu vidi un daudz lielāku komfortu.

Papildus augstas kvalitātes ilgtspējības akreditācijas datiem iD Tilt HIT nodrošina labāko pretslīdi, izturību pret skrāpējumiem un traipiem. To ir viegli uzturēt, nodrošinot vislabāko grīdas izskatu un veiktspēju visā produkta kalpošanas laikā.

iD Inspiration krāsu un tēmu izlasītā kolekcija piedāvā dabisku nepārspēta platuma paleti, sākot no mūsdienām līdz klasikai. Trīs dizaina saimes – Dabiskais, Autentiskais un Klasiskais – izmanto digitālo drukāšanu, gravēšanu reģistrā un rotācijas dobspiedumu, lai ražotu visreālistiskāko moduļu vinila grīdas segumu tirgū. Katrs dabiskās kolekcijas dizains pirms digitālās drukāšanas tiek ieskenēts tieši no rūpīgi atlasīta koka vai akmens parauga, lai dalītos ar dabas nepilnību un nianšu brīnumu – tas ir nebijis pagrieziena punkts moduļu vinila dizainā.

iD Inspiration piedāvā Tarkett inovatīvo un unikālo TEKTANIUM™ PU pārklājumu, kas apvieno nesalīdzināmu noturību un sevišķi matētu apdari. Šī apdare ir konsekventi redzams no visiem leņķiem, nodrošinot, ka iD Inspiration flīzes un dēļi izskatās ļoti reāli un tiek mazāk atstaro gaismu. TEKTANIUM™ aizsardzības slānis nodrošina arī nepārspējamu izturību pret skrāpējumiem, nobrāzumiem, nodilumu un traipiem, lai nodrošinātu izcilu izturību.

iD Inspiration ir pieejams gan mēreni, gan ļoti intensīvai komerciālai izmantošanai, nodrošinot maksimālu izturību. Kolekcija ir ātri un viegli uzstādāma. Izvēlētajiem dizainiem ir pieejama līmējamās vai sistēmas ar klikšķi, padarot to par ideālu izvēli, lai īstenotu jaunus būvprojektus un renovācijas.

Tarkett jaunāko kolekciju paraugus var apskatīties un pasūtīt Reaton Arhitektūras un celtniecības centra ekspozīcijā, Čiekurkalna 2. līnijā 74, Rīgā. Šeit jums būs iespēja vienuviet aplūkot Tarkett modernākos vinila grīdas seguma kolekcijas, atbilstoši Jūsu vēlmēm un projektu prasībām.

 

 

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem