Seminārs „Terases ierīkošana: no idejas līdz realizācijai”

Reaton sadarbībā ar Ceramiche Refin un Buzon mc2 interjera un delikatešu centrā organizēja semināru „Terases ierīkošana: no idejas līdz realizācijai”.

Ja arī Jums šīs vasaras projektu sarakstā ir plāns ierīkot terasi dzīvojamās vai sabiedriskās vietās, svarīgi ir pievērst uzmanību un noteikt piemērotākos un praktiskākos risinājumus, ne tikai no estētiskā dizaina viedokļa, bet arī no tehnisko parametru aspekta.

Ieguvumi, izvēloties 20 mm biezas flīzes un regulējamus balsta pjedestālus:

 • Vienkārša un ātra uzstādīšana.
  Montāžu atbilstoši tehniskajai instrukcijai var veikt pats klients. Nav nepieciešama līmes vai cementa izgatavošanas iekārta, skābi saturoši flīžu tīrīšanas līdzekļi un citi uzstādīšanas instrumenti.
 • Ekoloģiski nekaitīgi materiāli.
  Flīzes un balsta pjedestālus iespējams viegli pārstrādāt un izmantot atkārtoti – pārstrādājams materiāls.
 • Uzstādīšana jebkuros laikapstākļos.
  Uzstādīšanu var veikt lietū un zemā temperatūrā.
 • Viegli pārbaudīt un veikt uzlabošanu.
  Flīzes iespējams viegli pacelt un pārvietot, veicot remontu vai ūdenscaurlaidības pārbaudi vai, ja nepieciešams paslēpt cauruļvadus un elektrības kabeļus. Viegli labot slīpas un nelīdzenas vietas.
 • Slīpuma pārvaldība.
  Ūdens plūsmas slīpumu iespējams viegli apstrādāt un mainīt, izmantojot vienkāršu instrumentu.
 • Atvieglota apkope.
  Terases kopšanai nepieciešama tikai regulāra mazgāšana ar ūdeni vai maigiem mazgāšanas līdzekļiem.
 • Ilgs kalpošanas laiks.
  Ierīkotās terases ir stabilas un kalpos ilgi jebkurā temperatūrā un saules staru iedarbības apstākļos.

 

Flīžu uzņēmuma Ceramiche Refin pārstāvis Alessandro Jacopo Maria Donia viesus iepazīstināja ar terases virsklājam piemēroto flīžu klāstu. Flīzes ir ideāla izvēle ārtelpām, kurās nepieciešama visaugstākā tehniskā veiktspēja un pretslīdes pretestība. 20 mm biezas flīzes ir izturīgas pret lūzuma slodzēm un termisko šoku. Tās ir viegli tīrāmas, salizturīgas un ugunsdrošas. Būtiska to priekšrocība – tām piemīt izcila neslīdošā veiktspēja.

Plaši pieejamais kolekciju klāsts sniedz iespēju izvēlēties aktuālus dizainus un izveidot oriģinālas kombinācijas terases virsklājam. No nodalītām teritorijām mājas pagalmos un brīvā dabā esošiem projektiem līdz iekštelpu interjera turpinājumam ar plūstošu pāreju.

Piedāvājam iepazīties ar Ceramiche Refin flīžu kolekciju OUT 2.0, kas ir īpaši radīta ārtelpu projektiem un āra grīdām ar tradicionālu un paaugstinātu uzstādīšanu.

Keramikas flīžu kolekcija OUT 2.0

 

Reaton apdares materiālu veikalā, piedāvājam apskatīt arī citus Ceramiche Refin kolekciju katalogus un paraugu:

Beļģijas uzņēmuma Buzon pārstāvis Marcello Palmieri iepazīstināja ar inovatīvu risinājumu terases konstrukciju uzstādīšanai – regulējamie pjedestāli. Produkti, kas piemēroti gandrīz jebkurai augsnes pamatnei – grants, smilts un izmantojami dažādās vietās – pagalmos, dārzos, sabiedriskās āra zonas, ap peldbaseinu, garāžās. Aprīkoti ar akustisko gumiju, nodrošinot labu akustisko kontroli plašā skaņas frekvenču diapazonā.

 • PB sērijas pjedestāls.
  Regulējams no 18 līdz 955 mm. Augšdaļas palielinātais virsmas laukums ir īpaši pielāgots ļoti biezu keramikas plātņu ieklāšanai.
 • DPH sērijas pjedestāls.
  Nodilumizturīgs un stabils pjedestāls intensīvai un aktīvai lietošanai. Regulējams no 17 līdz 1070 mm.  Pateicoties tā pastiprinātajai struktūrai, šis izturīgais polipropilēna pjedestāls ir īpaši ieteicams lietošanai ar smagākiem grīdas segumiem, piemēram, lielformāta betona flīžu plātnēm.
 • BC sērijas pjedestāls.
  Regulējams no 28 līdz 1130 mm. Pateicoties tā stiprības un drošības bloķēšanas sistēmai, pjedestāls ir īpaši piemērots redeļu grīdu izveidošanai industriālā vidē. Bloķēšanas sistēma nodrošina fiksāciju nepieciešamajā augstumā.

Ja Jūs vēlaties savam projektam Ceramiche Refin flīzes un Buzon regulējamo balsta pjedestālus, aicinām interesēties Reaton apdares materiālu veikalā, pa tālr.: +371 25777771, e-pastu: apdare@reaton.lv.

Arī turpmāk Reaton, saviem klientiem – dizaineriem un arhitektiem, piedāvās iespēju apmeklēt dažādu tēmu seminārus, tādēļ aktuālākajai informācijai,  sekojiet līdzi sociālajā tīklā: facebook.com/Reaton.lv.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem