Reaton objekts Mežparka Liela estrāde

SIA “Reaton” apdares materiāli Mežaparka Lielajā estrādē

Latvijas Republikas nozīmīgākā un lielākā būvniecības projekta kultūras jomā – Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas 2.kārtas būvniecības posms noslēdzās 2021. gada 11. jūnijā. SIA “Reaton” nodrošināja apdares materiālu piegādi estrādes un saimniecības ēkas pārbūvei Mežaparka Lielās estrādes vizuālā veidola pārmaiņu procesā. Otrās kārtas pirmajā posmā tika realizēta estrādes izbūve, savukārt otrajā posmā – saimniecības ēku un biroja ēku izbūve, kā arī teritorijas labiekārtošana. SIA “Reaton” apdares materiāli tika uzstādīti Mežaparka Lielās estrādes pārbūves 2. kārtas B1 un B2 posmā.

Projekta autori ir Latvijas arhitekti Juris Poga un Austris Mailītis. Mežaparka Lielā estrāde pēc rekonstrukcijas ir ieguvusi tās idejas autoru iecerētās Sidraba birzs dziesmu kalnā veidolu. Mežaparka Lielās estrādes kopējā platība pēc rekonstrukcijas veido 146 430 m2 un tiek atzīts kā Eiropas mērogā unikāls un sarežģīts projekts ar individuālu akustisko risinājumu.

SIA “Reaton” Mežaparka Lielās estrādes ēkas rekonstrukcijas procesā piegādāja ražotāja “COSWICK” ozolkoka parketu. “COSWICK” piedāvāto produktu klāsts ir augsti novērtēts visā pasaulē, tādēļ ēkas 1. stāva auditorijas telpā un 2. stāvā tika ieklāts dabīga ozola parkets, kas atbilst augstas kvalitātes prasībām. Ozola trīsslāņu parketam “COSWICK” ir „Silk oil comercial” pārklājums, kas paredzēts telpām ar lielu noslogojumu un augstāku abrazivitāti. “COSWICK” parketa unikalitāte – tā ražošanā ir izmantoti korķa kompensatori ik pa 15 cm bērza slānī un slāņu savienošanas tehnoloģija ar līmi, kas ierasti tiek izmantota NASA vajadzībām lidmašīnu takelāžas savienošanā. Minētā parketa konstrukcija nodrošina paaugstinātu izturību pret temperatūras un mitruma svārstībām, kas vairāku gadu garumā ir pierādījies objektos visā Pasaulē.

Kopumā Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas procesā, SIA “Reaton” nodrošinājis vairāku interjera un apdares materiālu piegādi: ozolkoka parkets no “COSWICK”, “Forbo TESSERA” paklājflīzes, sintētisks linolejs “Tarkett Optima Multisafe” mitrajām zonām, “Forbo” dabīgais linolejs “Marmoleum”, ēkas svarīgākajā daļā – ieejas zonā tika uzstādīti iebūvējamie kājslauķi “FORBO NUWAY CONNECT” un akmens masas flīzes no Itāļu ražotāja “REFIN”.

SIA “Reaton” ir viens no lielākajiem Latvijas daudznozaru uzņēmumiem, kas tirgū darbojas vairāk nekā 30 gadus. Galvenie SIA “Reaton” Celtniecības materiālu tirdzniecības un interjera departamenta darbības virzieni: apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecība un apdares materiālu iestrāde un tirdzniecība būvniecības projektiem.

SIA “Reaton” Projektu departamenta īstenotos apdares materiālu projektus iespējams apskatīt: interior.reaton.lv

Par sadarbības iespējām būvniecības un apdares materiālu projektiem privātā un valsts sektorā, aicinām sazināties ar SIA “Reaton” Projektu departamentu pa tālr.:+371 26456183 vai e-pastu: dmitrijs.bugajevs@reaton.lv.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem