Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonija 2020

14. oktobrī VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijā 12 būvniecības profesionāļi saņēma valstī augstāko nozares apbalvojumu – 2020. gada Būvindustrijas lielo balvu “Pamatakmens”.

Astoto gadu pēc kārtas ceremoniju rīko Latvijas Būvinženieru savienība kopā ar sabiedrībā zināmām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām un Latvijas uzņēmumiem. Veidojot tradīciju, SIA “Reaton” arī šogad sniedz atbalstu ceremonijas rīkošanā, tādējādi izrādot cieņu un pateicību nozares kolēģiem un jaunajiem profesionāļiem par ieguldīto darbu.

Būvindustrijas lielās balvas “Pamatakmens” ceremonijas galvenās idejas pamatā ir mērķis izcelt cilvēku (arhitektu, būvinženieri, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus būvniecības nozares pārstāvjus), pateicoties kuru dalībai un prasmēm ir tapušas izcilas būves un attīstās būvniecības nozare Latvijā.

Šogad Būvindustrijas lielās balvas ceremonijā SIA “Reaton” pārstāvji no durvju ražotnes, nodrošinot fotostūri “Durvis uz panākumiem”, sniedza pasākuma viesiem iespēju iemūžināt sevi. Fotostūra koncepcija tika izstrādāta ar mērķi atspoguļot, ka visiem ir sniegta iespēja atvērt durvis uz panākumiem un kāpt augšup pa karjeras kāpnēm. Būvindustrijas lielās balvas ceremonijas apmeklētājs, kā arī jebkurš cits, kurš ir saistīts ar šo nozari, ir ieguldījis personiskās zināšanas un prasmes, tādēļ ikviens ir pelnījis atzinību. Ar fotostūra palīdzību, “Reaton” durvju ražotnes pārstāvji sniedza iespēju ceremonijas viesiem vizualizēt sevi kā balvas “Pamatakmens” saņēmēju.

Durvju fotosienas konstrukcija tika izgatavota no “Reaton” durvīm, kas ir iestiprinātas brīvstāvošā rāmī. Ceremonijas norises vietā viesiem bija iespēja ne tikai nofotografēties, bet arī tuvāk iepazīties ar “Reaton” izgatavotajām durvīm, kuras ir iespējams pārklāt ar antibakteriālo pārklājumu, kas šobrīd ir nozīmīgs papildinājums.

Reaton viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem durvju ražotājiem Latvijā kopš 1991. gada. Durvju ražošanas departaments piedāvā durvis gan drošības, gan skaistuma cienītajiem, kuriem tās uzsvērs dizaina projekta individualitāti. Apvienojot individuāla meistara priekšrocības oriģinālu durvju izgatavošanā ar rūpnieciskas ražošanas iespējām, Reaton durvju ražotne nodrošina durvju ražošanu projektu tirgū – objektu attīstītājiem, vairumtirgotājiem, būvniekiem, arhitektiem. Privātā sektora tirgū – arhitektiem, dizaineriem, privātpersonām.

Par projektiem, kas saistīti ar durvju ražošanu, interesēties “Reaton” durvju ražošanas departamentā, zvanot pa tālr. (+371) 67023740 vai sūtot e-pastu uz durvis@reaton.lv. Reaton durvju ekspozīcijas atrodas mc2, Krasta iela 68a un Čiekurkalna 2.līnija, 74, Rīgā, LV-1026.

Pieteikties jaunumiem