Durvis

Durvis

„Ja kādas durvis aizveras, kādas citas durvis atveras.”

Reaton ir viens no vecākajiem un vadošajiem Latvijas privātuzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes koka durvju ražošanu. Sākot savu darbību 1991.gadā, Reaton ir attīstījis durvju ražošanas nozari, izmantojot gadsimtos pārbaudītas tradīcijas, augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģiskās iekārtas nodrošinot vienu no vadošajām vietējā tirgus pozīcijām.
Savas darbības laikā, Reaton ir uzkrājis lielu pieredzi durvju ražošanā un uzstādīšanā, ko apliecina daudzi veiksmīgi realizētie projekti.
Pašlaik mēs piedāvājam vairāk kā 200 durvju modeļus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām: iekšdurvis, ieejas durvis, skaņu izolējošas durvis, ugunsdrošas durvis, bīdāmās starpsienas, kā arī stikla durvis un pastiprinātas drošības durvis.
Piedāvāto produktu klāstā ir iespējama apdare ar dabīgā koka finierējumu, plastikātu (HPL) vai krāsojumu. Iekšdurvīm piedāvājam dažādu krāsu un faktūru dekoratīvos stiklus — matētus, tonētus, reljefa, ar facetu vai vitrāžas veida. Durvis komplektējam ar augstvērtīgu furnitūru no Eiropas vadošo ražotāju plašā sortimenta.
Mēs rūpējamies par to, lai mūsu klienti justos komfortabli, lai viņiem būtu ērti un patīkami izvēlēties, iegādāties un lietot mūsu ražotās durvis. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu durvju izmēru noņemšanai, montāžai un tehniskajai apskatei. Mūsu ražotajām durvīm tiek dota 24 mēnešu garantija, kā arī nodrošināta garantijas un pēc garantijas apkalpošana.

Durvju ekspozīciju iespējams apskatīties:

Reaton, apdares materiālu veikalā, Čiekurkalna 2.līnijā 74, Rīgā, LV-1026.
mc2, interjera un delikatešu centrā, Krasta ielā 68a, Rīgā, LV-1003.

Durvju ražotne:

SIA “Reaton” durvju ražošanas departaments, Krustabaznīcas ielā 20, Rīgā, LV-1006. E-pasts: durvis@reaton.lv

Mājaslapa: www.doors.reaton.lv 

Iekšdurvis

Iekšdurvis

Reaton piedāvā gan klasiska, gan moderna stila iekšdurvis, kas izgatavotas pēc pasūtījuma, pamatojoties gan uz mūsu standarta durvju modeļu dizaina iespējām, gan pielāgojot tās Jūsu vēlmēm.

Pieejams jaunums – Durvis ar slēpto kārbu.

Dizaina durvju kolekcija

Sadarbībā ar Latvijas vadošajiem arhitektiem, ir tapusi unikāla durvju autorkolekcija “Normandijas sāga”.

Tā ir dizaina durvju kolekcija, kurā arhitektu radošo domu un fantāzijas lidojumu materializējusi Reaton durvju ražotne.

Dizaina durvju kolekcija
Speciālās nozīmes durvis

Speciālās nozīmes durvis

Reaton izgatavo plaša spektra, speciālas nozīmes durvis – koka ugunsdrošās, skaņu izolējošas, dažādos konstruktīvajos un dizaina izpildījumos, ar lielām izmēru variācijas iespējām. Kā arī koka durvis metāla kārbā. Ugunsdrošības klases EI-30/EI-45, skaņas izolācija līdz 44db.

Pieejams jaunums – rāmja konstrukcijas koka pildiņu ugunsdrošās durvis.

 

Nestandarta durvju risinājumi

Durvju ražotājs Reaton piedāvā gan izstrādāt, gan izgatavot nestandarta durvju konstrukcijas, lai īstenotu ne tikai dizaina, bet arī normatīvu prasības Jūsu objektā, piemēram:

  • Vēsturiskās ēkas – saglabājot klasisku durvju dizainu, izpildīt skaņas izolācijas un ugunsdrošības normatīvu prasības.
  • Mūsdienīgos biroju ēku kompleksos – stikla starpsienās integrēt koka skaņu izolējošas un ugunsdrošas durvis.

 

Kontaktinformācija par durvīm:

SIA “Reaton” durvju ražošanas departaments

Krustabaznīcas ielā 20, Rīgā, LV-1006. E-pasts: durvis@reaton.lv

Nestandarta durvju risinājumi
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem