Kompozītmateriāla segums (SPC)

Kompozītmateriāla segums (SPC)

Kompozītmateriāls (SPC) ir piemērots grīdas seguma risinājums, ja vēlaties ātru un vienkāršu uzstādīšanu, kam nepieciešama mazāka sagatavošanās
nekā citiem grīdas seguma veidiem. Kā arī, ja mājas nepieciešama integrēta akustiskā grīdas seguma pamatne, kas  rada klusāku vidi, slāpējot skaņu līmeni telpās un starp stāviem.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: TarkettForboKronospanBerry Alloc, Arbiton, Milliken

Minerālais kompozītmateriāls

Minerālais kompozītmateriāls

SPC grīdas segums satur ap 70-80 % akmens minerālu. HD minerālu plāksne nodrošina papildus stabilitāti un izturību  bez ftalātiem un kaitīgiem plastifikatoriem. Šādai grīdai ir 20 gadu garantija mājas apstākļos.  SPC dēļu biezums mainās atkarībā no mērķa. Sadzīves telpām, 0,3 – 0,4 mm, komerciālajām telpām 0,4 – 0,7 mm. Tas ir īpaši izstrādāts ar klikšķu bloķēšanas sistēmu, kuru var viegli uzstādīt uz dažādām grīdas pamatnēm.

Arbiton SPC grīdas segumus

Pateicoties novatoriskajai aizsargslāņa formulai un īpašajai “Click” sistēmai, SPC Arbiton var uzstādīt virtuvē, vannasistabā, kā arī citās telpās ar paaugstinātu ūdens iekļūšanas iespēju grīdā. Segums aprīkots ar Titanium Nano aizsargkārtu, kas palielina grīdas izturību pret skrāpējumiem.  Ideāli piemērots grīdas apsildei.

 Arbiton SPC grīdas segumus
Tarkett jaunās paaudzes grīdas segums

Tarkett jaunās paaudzes grīdas segums

“iD Click Ultimate” no Tarkett ar īpaši blīva, stingrā pamata (RCC) tehnoloģiju, kas pielāgots prasīgākajām telpām dzīvojamā un profesionālā vidē. Videi draudzīgs kompozītmateriāls, jo ražošanā tiek izmantoti cilvēku veselībai droši materiāli. Slāņu savienošanai nav formaldehīdu un līmes. Skaņas absorbējošā pamatne samazina troksni līdz komfortablam līmenim.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: TarkettForboKronospan

Berry Alloc, Arbiton, Milliken

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem