Vinila segums (PVC)

Vinila segums (PVC)

Praktiskāka izvēle uzņēmuma birojā, bērnudārzos un citās telpās, kur ir nepieciešama minimāla uzturēšana, izturīgs grīdas seguma pārklājums, kas ir mitrumizturīgs, skaņu absorbējošs, piemērots siltajām grīdām un viegli ieklājams.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: TarkettForbo.

Homogēnais un heterogēnais vinila segums

Homogēnais un heterogēnais vinila segums

Vinila grīsas seguma (PVC) materiālus, pēc uzbūves, iedala homogēnajos un heterogēnajos. Homogēns segums ir vienslāņains, kur tā tonis un raksts ir vienāds visa seguma biezumā. Turpretī, heterogēns segums ir veidots vismaz 3 kārtās. Virsējā ir speciāla sastāva nodiluma izturības kārta. Otrā  – dizaina zīmējuma kārta. Trešā kārta ir seguma pamatslānis. Abi seguma veidi ir vienlīdz labi un noturīgi, un to atšķirība ir tikai ražošanas process un dizaina iespējas.

Dizaina un funkcionalitātes iespējas

Piedāvājam vairākas vinila grīdas segumu kolekcijas, ar slīpētu un pulētu dabīgā akmens dizainu un pasteļtoņu paleti, kas piešķirs izsmalcinātu un bagātīgu pieskārienu telpas dizainā. Vinila grīdas segumiem ir augsta veiktspēja, kas nodrošina izcilu nodilumizturību, visās intensīvas telpas zonās. Skaņas samazināšanas, pretslīdes un statiskās izlādes samazināšanas īpašības, nodrošinot patiesu daudzfunkcionalitāti.

Mūsu pārstāvētie ražotāju katalogi: Tarkett, Forbo.

Dizaina un funkcionalitātes iespējas
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem