Paceltās grīdas

Paceltās grīdas

“Tehnoloģija, kas tika pielietota vēl pirms mūsu ēras, pielāgota mūsdienu prasībām, un šodien ir viens no efektīvākajiem risinājumiem modernā birojā un citās sabiedriskās un tehniskās telpās.”

Paceltās grīdas var uzskatīt par ideālu risinājumu tehniskās telpās, birojos, tirdzniecības un izstāžu centros. Tām ir daudzas priekšrocības, piemēram, telpām, kurām ir nelīdzena grīda, tās uzstādīšana ļauj paaugstināt grīdas līmeni bez pamatgrīdas papildu izlīdzināšanas un tās nerada ēkai papildu slodzi.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Kingspan un CBI

Par projektiem sazinieties ar mums pa tālr.: +371 29226578, e-pastu: dainis.miculis@reaton.lv.

Pacelto grīdu priekšrocības

Pacelto grīdu priekšrocības

Pacelto grīdu galvenās priekšrocības ir iespēja paslēpt visus vadus, kabeļus un caurules, vairāk vietas produktīvam darbam, nevainojams, gluds grīdas segums un tā ir efektīva resursu izmantošana. Izvēloties šīs grīdas, Jūs variet samazināt grīdas montāžas laiku par 20%, salīdzinājumā ar cita veida grīdām. Šis risinājums ir ērts arī gadījumos, kad telpām mainās īrnieki, vai nepieciešams mainīt komunikācijas vienas dienas laikā.

Pacelto grīdu pielietojums

Paceltā grīda izcili iederēsies birojos, sabiedriskajās telpās, telpās, kur ir novietoti serveri un telpās, kur ir īpaši daudz dažādu kabeļu, cauruļu un citu pievadu, kuriem periodiski ir nepieciešams piekļūt. Paceltās grīdas paneļu sastāvs var būt no dažādiem materiāliem – kokskaidu plātnes, kalcija sulfāts, metāls un stikls. Virs šīm grīdām liek virsmas apdari, piemēram, paklājflīzes, vinilu.

Mēs varam palīdzēt iegūt LEED un BREAM akreditācijas punktus, ja tiek uzstādīta KINGSPAN pacelto grīdu sistēma.

Pacelto grīdu pielietojums
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem