Sporta grīdu segumi

Sporta grīdu segumi

„Izcili sasniegumi sportā sākas ar mērķtiecīgiem un neatlaidīgiem treniņiem sporta zālē.”

Kvalitatīvi, standartiem atbilstoši sporta grīdu segumi piemēroti starptautisku sporta sacensību rīkošanai. Futbola, tenisa, regbija sporta laukumiem, sporta hallēm, trenažieru, svarcelšanas, aerobikas un vingrošanas zālēm, pie peldbaseiniem, ģērbtuvēm, izejām uz ledus arēnām, izjādes centriem, bērnu rotaļu laukumiem, bērnudārziem, skolām, viesnīcām, terasēm un balkoniem. Reaton ir plaša sporta grīdu segumu izvēle.

Mūsu pārstāvētie ražotājs: Graboplast, Tarkett, Boen, Rubrig, Dywilan, Avalon, BSW.

Par projektiem sazinieties ar mums pa tālr.: +371 26456183, e-pastu: dmitrijs.bugajevs@reaton.lv.

Koka sporta grīdas

Koka sporta grīdas

Reaton pieejamas visaugstākās kvalitātes koka sporta grīdas ar augstu nodilumizturību un augstu trieciena amortizāciju, kas samazina traumatisma iespējas. Tās ir ilgmūžīgas, jo tām ir pieļaujama virsmas atkārtota slīpēšana un lakošana pēc daudzu gadu lietošanas. Šīs grīdas ir piemērotas basketbola, volejbola, deju, baleta, kā arī multifunkcionālām sporta zālēm. Tās atbilst starptautisku sporta sacensību rīkošanas standartiem. Mūsu sadarbības partneru ražotajām sporta grīdām ir FIBA sertifikāts, kā arī atbilstība DIN 18032 standartam.

Mūsu pārstāvētā ražotāja katalogs: Graboplast.

Sintētiskie segumi

Futbola, tenisa vai cita sporta veida laukumu sintētiskiem segumiem ir daudzas priekšrocības, kas mūsdienu lietotājiem ir īpaši svarīgas, piemēram, vienkārša kopšana. Tāpat šos segumus gandrīz neietekmē ne spoži saules stari, ne lietus, ne sniegs. Tarkett – viens no pasaules sintētisko sporta grīdas segumu ražošanas līderiem, piedāvā segumus, sākot no sporta linoleja līdz profesionāliem sporta segumiem ar augstu trieciena izturības spēju. Šie segumi īpaši piemēroti bērnudārziem, skolām, vingrošanas zālēm, sporta hallēm. Tie izceļas ar vieglu kopšanu un ilgmūžību, atbalstot sportistu snieguma iespējas. Tieši tādēļ Reaton tos uzstāda arvien biežāk.

 

Sintētiskie segumi
Gumijas segumi

Gumijas segumi

Augstas kvalitātes, kritienu absorbējoši, elastīgi gumijas grīdas segumi. Piemēroti rotaļu un sporta laukumos, uz terasēm un balkoniem, izjādes centriem. Pie peldbaseiniem, trenažieru, svarcelšanas un aerobikas zālēs, ģērbtuvēs. Pie izejām uz ledus arēnām, privātmāju pagalmos, gājēju celiņos un citur. Pieejami dažādos izmēros un biezumos, lai tos būtu iespējams uzstādīt atbilstoši to funkcijai, konkrētai videi un lietotāju specifikai. Grīdas seguma tehniskās īpašības nodrošina aizsardzību pret dažādiem laikapstākļiem. Gumijas elastīgums samazina traumu gūšanas iespēju, no nejaušiem kritieniem, kā arī ir tas drošs pret slīdēšanu.

Mākslīgās zāles segumi

Kvalitatīvi mākslīgās zāles segumi futbola, tenisa, bērnu rotaļu laukumiem, kā arī terasēm vai vietām, kur lielas ļaužu plūsmas dēļ nav iespējams iekopt dabisko zālienu. Šie segumi izceļas ar dabisku izskatu, izturību un ilgmūžību.  Šos segumus lieto daudzos profesionālā futbola un regbija stadionos, tenisa kortos, kā arī viesnīcu teritorijās, pie restorāniem un privātām vajadzībām, piemēram, uz terasēm, pie baseina.

Par projektiem sazinieties ar mums pa tālr.: +371 26456183,
e-pastu: dmitrijs.bugajevs@reaton.lv.

 

Mākslīgās zāles segumi
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem