Dušas sistēmas

Dušas sistēmas

Duša ir vieta, kur sākt un noslēgt dienu. Tā ir vieta, kur smeļamies enerģiju vai noskalojam dienas laikā uzkrātās rūpes. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, piemeklējot risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Sākot no vienkāršas dušas kabīnes elementārai higiēnai un beidzot ar multifunkcionālu produktu, kas apvieno sevī tvaika pirts un hidromasāžas vannas kvalitātes.

Mūsu pārstāvētie ražotājiIdeal Standard, Baltijos Brastas, Ravak, Roth, Villeroy & Boch, Palme, Stikla Serviss, PAA.

Dušu veidi

Dušu veidi

Jaunākie risinājumi, dāžadu stilu un izmēru variantos. Atvērtas un slēgtas dušas kabīnes ar profilu un bezprofila. Dušas kabīnes durvis – bīdāmas, saliekamas, pilnībā vai daļēji atveramas. Dažādu izmēru un dizaina dušas sienas un kabīņu paliktņi.

Dušu materiāli

Mūsu sortimentā ir pieejamas dušu kabīnes no divu veidu materiāliem – akrila jeb stirīna stikla vai rūdīta stikla. Akrila stikla biezsums ir 2–4 mm, tas saglabā savu optisko dzidrumu un ir trieciena izturīgs. Rūdīta stikla biezums ir 4–12 mm. Stikla forma ir taisna, dažādi konfigurēta vai izliekta.  Piedāvājumā ir caurspīdīgs, matēts, krāsains, fakturēts vai īpaši veidots stikla dizains ar papildus apstrādātu virsmu, pēc izvēles.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi:Ideal StandardBaltijos BrastasRavakRoth, Villeroy & Boch, Palme, Stikla Serviss, PAA.

Dušu materiāli
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem