Jaucējkrāni

Jaucējkrāni

Jaucējkrāns var kļūt par Jūsu vannasistabas, virtuves vai SPA interjera akcentu. Piedāvājam ilgtspējīgus jaucējkrānu risinājumus, kas atbilst augstākajiem kvalitātes, funkcionalitātes un dizaina standartiem.

Mūsu pārstāvēto ražotāji: HansgroheAxorTres, KeucoIdeal StandardNicolazzi, Rubinetteria Giulini Giovanni, Ravak, Duravit.

Jaucējkrānu veidi un tehnoloğijas

Jaucējkrānu veidi un tehnoloğijas

Mūsu sortimentā ir virtuves izlietnes jaucējkrāni, vannasistabas izlietnes jaucējkrāni, vannas jaucējkrāni, dušas jaucējkrāni, jaucējkrāni ar termostatu. Lai atvieglotu Jūsu ikdienu, piedāvājam jaucējkrānus, kas aprīkoti ar dažādām funkcijām un pielietojuma iespējām. Ar EcoSmart tehnoloğiju aprīkoti jaucējkrāni, kas dod iespēju regulēt ūdens strūklu. Termostata jaucējkrāni uztur ūdens temperatūru noteiktā siltuma līmenī, neatkarīgi no vienlaicīgas ūdens lietošanas citā telpā. Sensorie jaucējkrāni, kas darbojas pēc pieskāriena principa.

Atrodiet savu iecienītāko stilu

Viens no noteicošajiem faktoriem jaucējkrāna izvēlē ir tā dizains jeb vizuālais risinājums, kas tiek pieskaņots izvēlētajai santehnikai un telpas stilam. Standartveida pārklājums parasti ir hroms. Atbilstoši dizainam, krāni var būt matēti, glancēti, birstēti, vecināti vai ar citiem vizuāliem efektiem papildināti. Piedāvājumā arī jaucējkrāni, kuru apdarei un detaļām izmantots niķelis, koks, porcelāns, platīns un zelts.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: HansgroheAxorTres, KeucoIdeal StandardNicolazzi, Rubinetteria Giulini Giovanni, Ravak, Duravit.

Atrodiet savu iecienītāko stilu
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem