Interjera priekšmeti

Interjera priekšmeti

„Katrā telpā ir nepieciešama daļa pagātnes, nākotnes un šodienas, lai izstāstītu Jūsu stāstu bez vārdiem.”

Papildiniet interjeru ar oriģināliem un elegantiem priekšmetiem, kurus Eiropas ievērojamākie interjera priekšmetu ražotāji piedāvā nelielā skaitā eksemplāru.
Piedāvājam interjera priekšmetu kolekcijas no Itālijas, Francijas, Vācijas, Nīderlandes, Portugāles, Šveices, Anglijas un Latvijas zīmolu ražotājiem.

Mūsu pārstāvētie zīmoli (vāzes): Vista Alegre, Dibbern, Venturi Arte, Ferro Murano, Claresco, Egizia, Sibania, Natalini, The Original Books, Pols Potten, KPM, Rosenthal, Dr. Vranjes un Max Benjamin.

Vāzes

Vāzes

Venturi Arte – klasiska stila un augstvērtīgas mākslas cienītājus iepriecinās itāļu meistardarbnīca Venturi Arte radītie šedevri.

Ferro Murano – Itālijā darināta stikla kolekcija. Īpašās krāsu kombinācijas, interesantās formas un daudzveidīgās līnijas neatstās vienaldzīgu. Stikla dekoratīvas vāzes radītas pēc senajām tradīcijām, kurās apvienoti galvenie stikla ražotāju noslēpumi un tehniskie paņēmieni, radot unikālus mākslas darbus.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Vista Alegre, Dibbern, Venturi Arte, Ferro Murano, Claresco un Egizia.

 

Interjera aksesuāri

Sibania – Itālijā smalki darinātas porcelāna figūriņas atradīs vietu jebkurās mājās, jebkurā interjerā. Tās tiek veidotas Isola Vicentina darbnīcā, un tās darina ar rokām, pieredzējuši amatnieki, mākslinieki un dizaineri, rūpējoties par katru sīkāko detaļu. Katrs darbs tiek radīts ar mīlestību un gala rezultāts ir unikāls.

 The Original Books – Anglijā  ražotie darba kabineta aksesuāri  iederēsies jebkura interjera mājoklī vai birojā,  gan modernā, gan klasiskā dizaina. Piedāvājumā skaists skulptūru un aksesuāru klāsts suņu entuziastiem, un skaistas dāvanas dzīvnieku mīļotājiem – papīra un grāmatu turētāji.

Natalini – augstas kvalitātes foto rāmji, kuri ieguvuši atzinību un atpazīstamību visā pasaulē. Pieejami rāmīši visdažādākajos izmēros.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Sibania, Natalini, The Original Books, Pols Potten, KPM, Rosenthal.

Interjera aksesuāri
Telpu aromāti

Telpu aromāti

Dr. Vranjes – brīnišķīgi aromātiski meistardarbi no Florences.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Dr. Vranjes un Max Benjamin.

 

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem