Daudzdzīvokļu māja

Kuğu iela 15, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048 Kopējā platība 2750 m²

Projekta ietvaros no Reaton tika realizēti apdares materiāli:

  • Parkets: BOEN;
  • Piekārtie griesti: Ecophon.

Projekta priekšlikums paredz veidot ēku kā daudzfunkcionālu objektu, kas ir kā daļa no svarīgu (arī publiski lietojamu) objektu virknes Daugavas krastā un kā “robežēka” starp iekškvartāla telpu un nākotnē nozīmīgu publisko ārtelpu Daugvmalā. Esošās ēkas ārējā raksturīgā “ķieģeļa arhitektūras” daļa iesaistīta jaunajā objektā, nodrošinot tās uztveri kā no pilsētas ārtelpas , tā no jaunā kompleksa iekštelpas.
Vēsturiskās ēkas apjomā izvietotas publiski pieejamu telpu zonas – komercplatības, biroju telpas ar plašu ieejas vestibilu ēkas vidū – segtu publisku “eju” no iekškvartāla uz Daugavu, no kuras organizēt ieejas visās funkcionālajās zonās, tajā skaitā dzīvojamajā zonā.
Projektā paredzēts izbūvēt 32 pārdomātus, praktiska plānojuma dzīvokļus, platībās no 29.5-127,6 m2, reprezentablu ieejas halli, labiekārtotu apzaļumotu iekšpagalmu, noliktavas telpas un 24 autostāvvietas. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim lodžija ar skatu uz Vecrīgu.  Pirmo stāvu dzīvokļiem privātas ieejas no iekšpagalma puses. Lieliski dzīvokļi unikālā projektā! Plānotā dzīvokļu kopējā platība: 2689 m2.

Arhitekti: Sarma & Norde Arhitekti
Būvnieks: AIMASA