Rindu mājas projekts “Mežaparka Rezidences”

Jaunā Mežaparka iela 46, Rīga, LV-1014 Kopējā platība 780 m²

Projekta ietvaros no Reaton tika realizēti interjera un apdares materiāli:

  • Flīzes EMIL CERAMICA;
  • Parkets BOEN;
  • Santehnika BELLOSTA, DURAVIT.

Mežaparka Rezidences koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, kurš izcili spējis apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu. Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti. Iespējams iegādāties arī apbūves zemi individuālas villas būvniecībai. Īpaša uzmanība pievērsta parka teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai.
Villu konceptus izstrādājuši tādi Latvijā zināmi un godalgoti arhitekti kā Andris Kronbergs, Reinis Liepiņš, Gatis Didrihsons, Diāna Zalāne, Inga Pinķe, Atis Caune, kā arī ASV atzītais arhitekts Vladimirs Arsene.

Rindu māja ar pilno apdari Jaunā Mežaparka ielā 46-B3 ar 4 istabām un privāto terasi. Piederošā zemes platība 300 m2, iekštelpu platība 181 m2, terases platība 35 m2, 2 stāvi.
Rindu māja ar pilno apdari Jaunā Mežaparka ielā 46-C2 ar 4 istabām, pārdomātu plānojumu un privāto terasi. Piederošā zemes platība 300 m2, iekštelpu platība 170 m2, terases platība 41 m2, 2 stāvi.
Darbu izpildes termiņš: 2018.-2019.gads.