Reaton seminārs dizaineriem un arhitektiem – SPC kompozītmateriāla sienas paneļi ROCKO

Reaton, sadarbībā ar pasaulē vienu no vadošajiem lamināta grīdas un sienas paneļu ražotāju Kronospan, organizēja klātienes semināru “ROCKO – jaunās paaudzes sienas paneļu prezentācija”.

Aicinātiem viesiem, Reaton patstāvīgajiem klientiem – dizaineriem un arhitektiem,  bija unikāla iespēja noklausīties, Kronospan pārdošanas pārstāvja prezentāciju, kurš Latvijā bija ieradies no Polijas.

Prezentācijas pirmajā daļā, viesi tika iepazīstināti ar Rocko sienas paneļu priekšrocībām, sastāvu, pielietošanas iespējām, kā arī varēja apskatīt uz vietas paraugus. Rocko sienas paneļi ir jaunums un inovācija Kronospan plašajā produktu klāstā. Jaunās paaudzes sienas paneļi ir dekoratīvas, ūdensizturīgas, neticami vieglas sienas flīzes. Paneļu priekšrocība ir to neparasti lielais izmērs – 2800×1230 mm,  taču tajā pašā laikā viena flīze sver tikai 28 kg un ir ļoti plāna. To arī demonstrēja Kronospan pārdošanas pārstāvis, ceļot un pārvietojot parauga paneļus pa zāli un, izurbjot tajā caurumu, parādot, cik viegli un nebojājot materiālu, tas ir izdarāms.

Kolekcija Rocko izceļas ar izciliem un pārdomātiem dizainiem, kas radīti iedvesmojoties no akmens, marmora un skujiņas raksta. Līdz šim šie sienas paneļu uzstādīšana ir notikusi vairākos mājas un sabiedrisko telpu projektos. Projektu video materiāli, iedvesmoja viesus, cik vienkārši un estētiski interjerā var noslēpt, piemēram, kabeļus, vadus un citus priekšmetus.

Semināra programmas otrajā daļā, tika veikts sienas paneļu uzstādīšanas paraugdemonstrējums. Viesi varēja piedalīties un vērot, cik salīdzinoši ātri un vienkārši, notiek sienas paneļu uzstādīšana. Video materiālā, sniedzam arī Jums iespēju apskatīt uzstādīšanas procesu.

 

Pasūtot Reaton apdares materiālu veikalā sienas paneļus Rocko, iespējams vienuviet iegādāties visus nepieciešamos uzstādīšanas un kopšanas materiālus – Rocko Adhesive šķīdinātāju nesaturoša montāžas līmi, kā arī Rocko Tiles tīrīšanas līdzekli.

Ja arī savā projektā, vēlaties izmantot kompozītmateriāla sienas paneļus vai grīdas segumus,  iesakām izmantot Kronospan aplikāciju “Kronodesign”, kas palīdzēs Jums atrast piemērotus dekorus, vizualizēt savas idejas un veidot  dizaina kompozīciju.

Kronospan jaunāko kolekciju un SPC kompozītmateriālu sienas paneļu paraugus var apskatīties Reaton apdares materiālu ekspozīcijā, Čiekurkalna 2. līnijā 74, Rīgā, vai saņemt piedāvājumu sazinoties pa tālr.: tālr.:+371 25777771, e-pastu: apdare@reaton.lv.

Arī turpmāk Reaton, saviem klientiem – dizaineriem un arhitektiem, piedāvās iespēju apmeklēt dažādu tēmu seminārus, tādēļ aktuālākajai informācijai, aicinām sekot līdzi mājaslapā: reaton.lv vai sociālajā tīklā: facebook.com/Reaton.lv.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem