Vinila tapetes

Lai arī šobrīd pieejamo sienas apdares materiālu klāsts ir tiešām daudzveidīgs, tapetes ir nemainīga vērtība, kas, pateicoties plašajam materiālu un dizainu klāstam, lieliski iederas dažādās telpās un interjeros.

Izvēloties tapetes, būtisks kritērijs, kas noteikti jāizvērtē, ir materiāls. Ja kādreiz iespēju nebija daudz un lielākoties bija pieejamas vien papīra tapetes, tad šobrīd tapešu ražošanā tiek izmantoti visdažādākie materiāli, kas atšķiras izskata un citu parametru ziņā.

Reaton sadarbības partneru kolekcijās atradīsiet dažāda veida un dizaina tapetes – izvēlei gan tapetes, kas kalpos kā fons, kā arī tādas, kas pašas par sevi būs teicams telpas akcents.

Aplūkojiet piedāvājumu klātienē, lai sajustu atšķirību starp dažādu stilu, dizainu un materiālu izstrādājumiem. Ja nepieciešams, jautājiet padomu mūsu speciālistiem, kuri ieteiks labāko risinājumu tieši Jūsu situācijā.

 

Vinila tapetes – modernas un izturīgas

Viena no populārākajām izvēlēm šobrīd ir vinila tapetes. To izturība un daudzveidīgās dizainu iespējas ļauj tās izmantot dažādās telpās un interjeros. Pateicoties materiāla īpašībām un plašajām dizainu variācijām, ar vinila tapetēm var imitēt dažādus citus materiālus, piemēram, ādu, apmetumu, flīzes, kā arī tekstilu.

Materiāls ir mazgājams, izturīgs un būs labs ilgtermiņa ieguldījums. Arī vinila tapešu līmēšana ir salīdzinoši vienkārša. Vinila tapetēm nav vērā ņemamu trūkumu, vien jāpiebilst, ka tas, kā jau sintētisks materiāls, ir ar ierobežotu gaisa caurlaidību.

Vinila sastāvu veido vairāki komponenti – PVH (polivinilhlorīds), baltā krīta masa, krāsviela, titāna dioksīds, piedeva krāsu spilgtumam un materiāla mīkstināšanai. Šādu tapešu pamatne ierasti izgatavota no flizelīna vai papīra. Pamatne pārklāta ar plānu PVH kārtu, lai nodrošinātu aizsardzību pret mitrumu, UV stariem, kā arī mehāniskiem bojājumiem.

Vinila tapetes var iedalīt divās grupās:

  • Uzpūstā vinila tapetes ir biezas un ar izteiktu reljefu. Tās piemērotas nelīdzenu sienu aplīmēšanai, turklāt daudzveidīgais dizainu klāsts ļauj īstenot visdažādākās ieceres;
  • Blīvā vinila tapetes ir gludas, ar glancētu virsmu. Izturīgas pret UV stariem, mitrumu un tīrīšanas līdzekļiem.

Zambaiti Parati, Emiliana Parati, Eijffinger, KT Exculive un citu mūsu sadarbības partneru kolekcijās atradīsiet modernas vinila tapetes dažādām gaumēm un vajadzībām.

 

Vinila krāsojamās tapetes

Pieejamas arī vinila krāsojamās tapetes – izvēloties šādu risinājumu, mainīt telpas sienu krāsu būs daudz ātrāk un vienkāršāk! To pielietojums ir ļoti daudzveidīgs – šāds risinājums piemērots dažādu veidu un noslodzes telpām. Atkarībā no tapešu veida, tās var pārkrāsot vairākas reizes.

Vinila krāsojamās tapetes ir viegli ieklājamas un maināmas, turklāt tās var krāsot gan pēc, gan pirms uzklāšanas.

 

Vinila fototapetes

Unikāls interjera papildinājums ir arī fototapetes. Vinila fototapetēm piemīt visas šim materiālam raksturīgās īpašības, tomēr tās atšķiras ar to, ka uz tām ir uzdrukāts attēls. Visbiežāk šādas tapetes tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Atkarībā no pasūtītā motīva un tā parametriem, komplektā var ietilpt vairākas fototapešu loksnes, kas savstarpēji sakombinējot, veido vienotu attēlu.

Ar fototatepšu starpniecību uz sienas iespējams uzburt īstu mākslas darbu. Tāda veida tapetes bērnistabai ir ļoti labs variants. Grafiski elementi, abstrakti zīmējumi, fotogrāfijas – apskatiet mūsu sadarbības partneru piedāvātās iespējas un ļaujiet tām Jūs pārsteigt!

Mūsu piedāvājumā atradīsiet London Art, KT Exclusive, Boras Tapeter un citu zīmolu katalogus.

Lai arī fototapete ir unikāls telpas dizaina papildinājums, tomēr jāņem vērā, ka tās uzlīmēšana var būt sarežģīts uzdevums, īpaši, ja attēls sastāv no vairākām daļām. Šī iemesla dēļ fototapetes līmēšanu visdrošāk uzticēt profesionāļiem, kuri to veiks precīzi, nodrošinot teicamu galarezultātu.

 

Tapešu krāsas un dizaina izvēle

Plašais vinila tapešu krāsu un dizainu piedāvājums ļauj īstenot visdažādākās ieceres un telpā uzburt teju jebkuru noskaņu. Tomēr, izvēloties piemērotāko tapešu dizainu un toni, nevajadzētu paļauties tikai uz gaumi vien. Lai sasniegtu telpas funkcijām un platībai piemērotu rezultātu, ir svarīgi izvērtēt arī citus faktorus, piemēram, apgaismojumu un interjera dizainu. Tāpat jāņem vērā arī vizuālie un optiskie efekti, ko var īstenot ar dažādu krāsu un rakstu palīdzību.

Mūsu zinošie speciālisti ieteiks labākos risinājumus tieši Jūsu vajadzībām. Un, ja Jums vajadzīga dizainera konsultācija vai padoms par projekta tehniskajiem jautājumiem, piesakieties individuālajai konsultācijai pie mūsu darbiniekiem!

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem