Dizaina tapetes

Lai arī mūsdienās ir pieejami dažādi sienu apdares veidi un materiāli, tapetes joprojām ir viena no iecienītākajām izvēlēm, jo tādu faktūru, krāsu salikumu un rakstu daudzveidību nodrošināt nevar neviens cits materiāls.

Ar tapešu palīdzību telpā var radīt īpašu un omulīgu gaisotni. Tā ir arī iespēja telpai piešķirt īpašu akcentu, piemēram, vienu sienu pārvēršot unikālā mākslas darbā.

Reaton piedāvājumā atradīsiet modernas tapetes no pasaulē atzītākajiem zīmoliem. Izvēlei tiek piedāvātas gan tapetes, kas kalpos kā teicams fons, gan izteiksmīgi risinājumi, kas būs gaumīgs telpas akcents. Plašais materiālu, dizainu un veidu klāsts ļaus Jums piemeklēt īsto risinājumu atbilstoši iecerētajam rezultātam.

Pie mums atradīsiet Texdecor, Casamance, Casadeco, Casielo, Boras Tapeter, Eijffinger, London Art, Marburg, Rasch, Rasch Textil, KT Exclusive un citu ražotāju izstrādājumus.

 

Dizaina tapetes – piešķiriet telpas interjeram īsto sajūtu

Mūsu kolekcijās atradīsiet dizaina tapetes mūsdienīga interjera veidošanai. Iedvesmojoties no jaunākajām dizaina aktualitātēm un ņemot vērā tehnoloģiskos sasniegumus, mūsu sadarbības partneri – tapešu ražotāji – regulāri papildina savu piedāvājumu ar jauninājumiem, nodrošinot plašas izvēles iespējas dažādām gaumēm.

Pēdējā laikā liela uzmanība tiek veltīta videi draudzīgiem ražošanas risinājumiem un pārstrādātu materiālu izmantošanai. Savukārt, kas attiecas uz dizainu, šobrīd aktuālas vairākas savā būtībā atšķirīgas tendences:

  • Uzkrītoši krāsu toņi, dinamiskums un uzmanību piesaistošās 3D tapetes;
  • Vēsturiska greznība, ko raksturo tumšas rūsas un asins sarkanās krāsas elementi, kā arī mirdzoša perlamutra tonis;
  • Mūsdienīgums un funkcionalitāte, asfalta pelēkais, zilie un dzeltenie toņi;
  • Tautu tradīciju un folkloras elementi, ko papildina oranžie, dzeltenie, sarkanie un vēsi rozā toņi;
  • Tiekšanās pēc tīrības un pilnības, saikne ar dabu. Organiskie materiāli, roku darbs, dabas toņi – zaļais un brūnais.

Dizaina risinājumu daudzveidība ļauj apvienot mūsdienīgo ar telpas funkcijām un interjeram atbilstošo. Tas ļauj izveidot unikālu stilu, kas vislabāk izsaka mājas iemītnieku gaumi, dzīvesstilu, personību un vērtības, gan plānojot guļamistabas, gan viesistabas dizainu.

Piemeklējot dizaina tapetes, izvērtējiet telpas funkcijas un platību. Svarīgs ir arī apgaismojums, interjera stils un sajūtas, ko vēlaties baudīt šajā telpā.

Tāpat būtu jāņem vērā arī optiskie un vizuālie efekti, ko var radīt ar dažādu krāsu un rakstu palīdzību.

 

Tapešu veidi

Tapešu izvēlē būtisks ne tikai dizains, bet arī materiāls, no kā tās izgatavotas. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan labi zināmās papīra, flizelīna un vinila tapetes, gan arī tapetes no ekskluzīvākiem materiāliem, piemēram, bambusa un zīda. Izvērtējiet dažādu materiālu īpašības, lai izvēlētos savām vajadzībām visatbilstošāko risinājumu.

Papīrs

Viens no labāk zināmajiem risinājumiem ir papīra tapetes. Tās ir ekoloģiskas, pieejamas dažādos dizainos un krāsu variācijās. Ekskluzīvākās un arī dārgākās tapetes ražotas no īpaša papīra, to dizains ir smalks roku darbs.

Papīra tapetes būs labs risinājums telpās ar nelielu noslodzi, kā arī bērnistabās.

Vinils

Populārs risinājums šobrīd ir vinila tapetes, jo ar to palīdzību iespējams imitēt visdažādākos materiālus, piemēram, flīzes, apmetumu, ādu un citus. Vinila tapetes ir izturīgas, mazgājamas, ar plašām dizainu iespējām, līdz ar to piemērotas dažādu veidu telpām un interjeriem. Tas būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

Flizelīns

Flizelīna tapetes ir izturīgas, elastīgas un viegli mazgājamas. Vienkārši ieklājamas, kā arī tās ir pieejamo dizainu ziņā daudzveidīgas.

Dabīgie materiāli

Ja vēlaties interjerā ieviest greznu un ekskluzīvu sajūtu, tad tapetes no dabīgiem materiāliem būs teicama izvēle. To ražošanā tiek izmantoti tādi materiāli kā zīds, viskoze, spalvas, bambuss un citi.

Šīs unikālās dizaina tapetes īpaši izceļas ar to, ka to virsējā kārta nav gluda un viendabīga – šķiedras un pavedieni var būt dažāda biezuma, turklāt tās var būt atšķirīgas toņu niansēs ne tikai vienas kolekcijas, bet pat viena tapešu ruļļa ietvaros. Tas garantē neatkārtojamu estētisko izpildījumu, kas telpai piešķir īpašu auru.

Tapetes no dabīgiem materiāliem ir ne tikai īpašs interjera papildinājums – tām ir arī lieliskas siltuma un skaņas izolācijās īpašības. Izvēlaties dizaina tapetes guļamistabai, lai radītu savu īpašo noskaņojumu.

Fototapetes

Atsevišķi jāizceļ fototapetes, kas arī var būt moderns interjera papildinājums. Aplūkojiet jau gatavos, dizaineru sagatavotos paraugus vai izvēlieties individuāla pasūtījuma iespējas, lai īstenotu savu oriģinālo ieceri.

Vajadzīga konsultācija labāko dizaina tapešu izvēlē? Jautājiet mūsu speciālistiem, kuri, izvērtējot Jūsu vajadzības, ieteiks labākos risinājumus!

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem