Tapetes guļamistabai

Lai mājoklī justos komfortabli, katra telpa jāiekārto atbilstoši tās funkcijām, specifikai, kā arī mājokļa iemītnieku dzīvesveidam un vajadzībām.

Svarīga telpa ir guļamistaba – tajā tiek pavadīti gan dienas pirmie mirkļi, gan vakara stundas, no tās iekārtojuma atkarīga arī miega kvalitāte, tādēļ vērts rūpīgi apdomāt piemērotākos risinājumus gan ērtību, gan dizaina ziņā.

Tapetes telpā rada mājīguma sajūtu, tādēļ tā ir viena no biežākajām izvēlēm guļamistabas sienu apdarē.

Reaton piedāvājumā atradīsiet jaunākās un aktuālākās tapešu kolekcijas no labākajiem ražotājiem – liela izvēle visām gaumēm un vajadzībām!

Kādas tapetes guļamistabai būtu vispiemērotākās? Saskaņā ar psihologu ieteikumiem, guļamistabai vispiemērotākie ir zilie vai maigi rozā toņi, tomēr krāsas izvēlē vairāk vajadzētu paļauties katram uz savu gaumi un stila izjūtu. Tomēr, ņemot vērā telpas mērķi un vēlamo noskaņu, priekšroka jādod mierīgiem, neuzbāzīgiem toņiem.

Savukārt, kas attiecas uz materiāla izvēli, der ņemt vērā praktiskos aspektus – tādus kā izturība, uzklāšanas īpatnības, kopšanas prasības un dabiskums, kā arī vienmēr izpētiet tapešu apzīmējumus.

Mūsu pārstāvēto ražotāju kolekcijās atradīsiet plašu tapešu klāstu – izturīgās vinila tapetes, izstrādājumus no dabiskiem materiāliem (lina, bambusa, zīda u.c.), krāsojamās tapetes, flizelīna un papīra tapetes – apskatiet daudzveidīgās iespējas un jautājiet padomu mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs izvēlēties konkrētajai telpai piemērotāko variantu.

 

Daudzveidīgas krāsu un dizainu iespējas

Izvēloties piemērotākas tapetes, jāizvērtē vairāki faktori – vēlamais guļamistabas interjers, telpas platība, apgaismojums, kā arī sajūtas un emocijas, ko vēlaties baudīt šajā telpā.

Tapešu izvēlē jāņem vērā arī vizuālie un optiskie efekti, ko ar dažādu krāsu un rakstu palīdzību iespējams radīt. Tā, piemēram, lieli, dažādu formu laukumi rada papildus slodzi acīm, tādēļ šāda dizaina tapetes guļamistabā nebūs pats piemērotākais variants. Jebkura stila un platības telpā iederas vienkrāsainas tapetes. Akcentam var izmantot, piemēram, gleznu vai pie sienas pieliktu ģimenes fotogrāfiju.

 

Materiāls

Plašā dažādo materiālu izvēle ļauj izvēlēties vispiemērotāko un individuālajām prasībām atbilstošāko risinājumu.

Papīra tapetes

Papīra tapetes ir senākais un arī labāk zināmais tapešu veids. Pieejamas vienslāņu, divslāņu, kā arī trīsslāņu tapetes – jo vairāk kārtu, jo kvalitatīvākas un izturīgākas tās ir.

Pārdošanā ir arī ekskluzīvas, cenas ziņā dārgākas tapetes, kas izceļas ar īpašu, rokām darinātu dizainu.

Būtiska šī materiāla priekšrocība ir tā dabiskums. Tās pieejamas dažādos krāsu toņos un dizainos, piemērotas telpām ar nelielu noslodzi. Ir atrodamas pat pašlīmējošās tapetes.

Reaton piedāvājumā atradīsiet tapetes no tādiem ražotājiem un sadarbības partneriem kā  StyleLibary (Arthur Sanderson, Scion, Harlequin), Texdecor (Caselio, Casadeco), Boras Tapeter un citiem.

Vinila tapetes

Ja ar tapešu palīdzību vēlaties imitēt dažādus citus materiālus, piemēram, koku, flīzes vai ādu, tad vinila tapetes būs vispiemērotākā izvēle. Daudzveidīgas dizaina iespējas, viegli mazgājams, izturīgs materiāls – tie ir galvenie iemesli, kādēļ izvēlēties vinila tapetes. Tomēr jārēķinās, ka tapetes izgatavotas no sintētiska materiāla, kas nozīmē ierobežotu gaisa caurlaidību.

Flizelīna tapetes

Populāra izvēle ir arī flizelīna tapetes. Tām ir vairākas priekšrocības – izturība, elastība, vienkārša kopšana un liela vizuālā daudzveidība. Jāņem gan vērā tas, ka teicamam rezultātam šāda veida tapetes drīkst līmēt tikai uz gludām sienām.

Reaton piedāvājumā atradīsiet dažādu sadarbības partneru ražotās flizelīna tapetes – kolekcijās atradīsiet tādus vārdus kā StyleLibary (Arthur Sanderson, Scion, Hariequin, Zoffany), Texdecor (Caselio, Casadeco, Casamance), Boras Tapeter, KT Exculive, Rasch Textil un citus.

Dabīgā materiāla tapetes

Piedāvājumā ir arī dabīgā materiāla tapetes – ekskluzīvs risinājums, kas īpaši piemērots telpām ar augstām siltuma un skaņas izolācijas prasībām. Atkarībā no izvēlētās kolekcijas – tas var būt smalks roku darbs, kas telpai piešķirs greznu un respektablu noskaņu.

Šādu tapešu virskārta ir unikāla un neatkārtojama – pavedieni, no kā veidotas tapetes, var atšķirties biezuma un krāsu ziņā ne tikai kolekcijas, bet pat viena tapešu ruļļa ietvaros.

Šādu tapešu pamatnei visbiežāk tiek izmantoti tādi materiāli kā flizelīns, papīrs vai neaustas šķiedras.

Dabīgā materiāla dizaina tapetes būs piemērots risinājums, ja vēlaties oriģinālu un ekskluzīvu dizainu. Tomēr jārēķinās, ka tas nav mitrumizturīgs materiāls.

Uzburiet savā guļamistabā īpašu noskaņu ar īpašām tapetēm no mūsu piedāvājuma. Tapešu kolekcijas regulāri tiek papildinātas – apskatiet jaunākās tendences un ļaujiet tām Jūs iedvesmot!

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem