Tapetes

Tapetes

„Ļaujiet sienām Jūsu mājoklī veidot atmosfēru, kas paver plašas iespējas, nevis ierobežo Jūs.”

Izvēlies pie mums, no vairāk nekā 300 katalogiem, aktuālāko un jaunāko tapešu dizaina kolekcijas!

Piedāvājam gan tapetes, kas veidos lielisku fonu interjeram Jūsu telpā, gan tapetes, kuras pašas būs telpas akcents. Mūsu aktuālākās kolekcijas veido arīdzan tapetes no sizala, papīra, bambusa un citiem dabiskiem materiāliem.

Atkarībā no telpas, kurā plānojat līmēt tapetes, izvēlieties tās attiecīgo priekšrocību dēļ, piemēram, mazgājamās tapetes, flizelīna tapetes, kuras ir viegli mazgājams, viegli ieklājams un ātri nomaināms materiāls, tapetes kam nekaitē spoži saules stari un akustiskās tapetes, kas slāpē skaņu.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Texdecor, Casamance, Casadeco, Caselio, Boras Tapeter, Eijffinger, London Art, Marburg, Rasch, Rasch Textil, KT Exclusive

Tapetes

Tapetes

Atnāciet, apskatiet un aptaustiet daudzveidīgu tapešu paraugus, un jaunāko tendenču risinājumus. Mūsu speciālisti ir sagatavojuši noderīgus padomus tapešu izvēlē – uzziniet dažādas nianses, lai izvēlētos konkrētajai telpai piemērotākās tapetes. Vinila tapetes ir īpaši labs risinājums virtuvēm, vannasistabām, priekšnamiem un hallēm. Tās perfekti imitē visdažādākos materiālus – apmetumu, flīzes, ādu, koku, tekstilu u.c. Tekstila un dabisko materiālu tapetes, kuru ražošanā izmanto dažādus dabiskus materiālus, piemēram, linu, zīdu, viskozi, spalvas, džutu, bambusu, kokšķiedras finierējumu. Krāsojamās tapetes bērnu istabai var būt lielisks risinājums, jo tās nodrošina iespēju laiku pa laikam, ja nepieciešams, mainīt sienu krāsu.

 

Mūsu pārstāvēto zīmolu katalogi: Casamance, Boras Tapeter, Casadeco, Caselio, Eijffinger, London Art, Marburg, Rasch, Rasch Textil.

Fototapetes

Vēlaties telpā īpašu akcentu?

Tas ir iespējams, izvēloties fototapetes no pasaules ievērojamākiem tapešu ražotājiem, kas piedāvā oriģinālus risinājumus. Ar fototapešu palīdzību iespējams padarīt veselu sienu par īstu mākslas darbu, Jūsu izvēlētā telpā. Tās ir gan fotogrāfijas, gan abstrakti zīmējumi, gan grafiski elementi. Būsiet pārsteigti par plašajām krāsu un risinājumu iespējām.

Mūsu pārstāvēto zīmolu katalogi: London Art, KT Exclusive, Boras Tapeter un Eijjfinger.

Fototapetes
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem