Grīdas segumi

Grīdas segumi

„Stabils pamats zem kājām radīs harmoniju un drošību Jūsu ķermenim un garam.”

Vai Jums patīk plaša materiālu izvēle? Vai vēlaties izzināt un izvēlēties grīdas segumu, kas būs atbilstošs Jūsu vajadzībām, dzīvesstilam, telpas izmantošanas biežumam un mērķim?
Mūsu veikalos Reaton un mc2 Jūs klātienē variet apskatīt vairāk nekā 1000 grīdas segumu kolekciju: parketu, laminātu, vinilu, paklājus, LVT un paklājflīzes. Zinoši speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko materiālu Jūsu grīdas segumam.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: Tarkett, Boen, Design Parquet, Kronospan, Forbo, BerryAlloc, ITC, Balta, Halbmond, Modulyss, Milliken, Beaulieu, Lano, Westex, Grabo, Reinlein.

 

 

 

Grīdas segumi pieejami Reaton noliktavā

Grīdas segumi pieejami Reaton noliktavā

Parkets, lamināts, linolejs, vinila grīdas segums (SPC kompozītmateriāls) un paklājflīzes – plaša izvēle un izdevīgi risinājumi interjera projektiem no vadošo ražotāju, Boen, Kronospan, Tarkett, Decora un Modulyss, kolekcijām.
Apskatīt pieejamos grīdas segumus Reaton noliktavā.
Grīdas segumi par īpaši izdevīgām cenām. 

Parkets

Vai vēlaties piešķirt telpai dabiskumu? Vai vēlaties zem kājām just īstu koku, kas dzīvos līdz ar Jums?
Tad parkets ir lieliska izvēle! Izvēlieties kādu no kvalitatīvām, daudzveidīgām dabiskā koka grīdām –
ozolkoka, eksotisko kokšņu grīdu, masīvkoka parketu, vairogparketu vai dēlīšu parketu. Visi šie dabiskā koka grīdas segumi ir pieejami dažādās formu, izmēru un toņu variācijās.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Tarkett, Coswick, Boen, Design Parquet.

Parkets
Lamināts

Lamināts

Kvalitatīvs lamināts, kas kalpos gandrīz mūžīgi, ir īpaši piemērots tiem, kam tīk bezrūpība, vai kuri vēlas iespējami vienkāršu un ātru grīdas kopšanu un izcilu rezultātu.
Plašas dizaina iespēja. Iegūsiet īsta koka izskatu un sajūtu, ar daudz vienkāršāku kopšanu. Turklāt, Jums noteikti patiks, ka tagad lamināts ir arī īpaši noturīgs pret ūdeni un mitrumu.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: BerryAlloc, Kronospan.

Linolejs un vinils (PVH)

Linolejs ir praktiskākā izvēle uzņēmuma birojā, bērnudārza rotaļu istabā un citās telpās, kur ir nepieciešams ekonomisks, praktisks, viegli uzstādāms un viegli kopjams grīdas seguma risinājums.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Tarkett, Forbo.

 

Linolejs un vinils (PVH)
LVT (Luksusa vinila flīzes)

LVT (Luksusa vinila flīzes)

Luksusa vinila flīzes ir viens no praktiskākajiem grīdas segumiem ar izcilu kvalitātes, cenas, dizaina un izmantošanas iespēju līdzsvaru. Lieliski piemērots gan mājokļiem – īpaši virtuvēm, gaiteņiem un vannas istabām, gan komerctelpām – birojiem, kabinetiem, uzgaidāmajām telpām.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Tarkett, Forbo, Kronospan, Berry Alloc.

 

Mīkstie grīdas segumi

Vai vēlaties mājīguma, siltuma un mīkstuma sajūtu zem kājām savā mājā vai biroja telpās? Mūsu mīkstie grīdas segumi palīdzēs to nodrošināt!
Pie mums plaša paklāju izvēle – gan nelieli dekoratīvi paklāji, kas būs izcils akcents interjerā un piešķirs mājīgumu telpai, gan paklāji, kurus izklāt visā telpā. Pieejami dažādu materiālu paklāji – zīda, vilnas, bambusa, kokosšķiedras, sizala un poliamīda.

Pie mums pieejami arī ar rokām darināti paklāji, kas mūsdienās kļuvuši aktuāli interjerā. Darināti tikai no dabīgiem materiāliem, austi klasiskā un modernā stilā, ražoti Indijā un Pakistānā. Katrs darbs tiek radīts ar mīlestību un gala rezultāts ir unikāls.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: ITC, Balta, Halbmond, Tarkett, Modulyss, Milliken, Beaulieu, Lano, Westex.

Mīkstie grīdas segumi
Ieteikums grīdas segumu ieklāšanai

Ieteikums grīdas segumu ieklāšanai

Grīdas segumu ieklāšanai rekomendējam augsta līmeņa profesionālus meistarus. Tas ļaus grīdas segumam kalpot Jums ilgāku laiku. Jautājiet mūsu grīdas segumu speciālistiem par iespējām īstenot Jūsu ieceres.

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem