Parkets

Parkets

Izvēlieties kādu no kvalitatīvām, daudzveidīgām dabiskā koka grīdām – ozolkoka, eksotisko kokšņu grīdu, masīvkoka parketu, vairogparketu vai dēlīšu parketu. Visi šie dabiskā koka grīdas segumi ir pieejami dažādās formu, izmēru un toņu variācijās.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: Coswick, Design Parquet, Boen, Tarkett, Grabo, Reinlein.

 

Dabīga koka grīda

Dabīga koka grīda

Parkets, dabīga koka grīda vienmēr ir vērtība! Reaton sortimentā ir pieejami visi parketa veidi, trīsslāņu parkts , divslāņu parkets, kā arī masīvkoka dēļi un industriālais parkets. Parketu piedāvājam garajos dēļos, franču un angļu skujiņā, kā arī dažādās  ģeometriskās formās un gatavos  kvadrātos. Vispopulārākais ir ozola parkets gan lakots ar matētu laku, gan eļļots ar un bez gropēm.

Grīdas segums atbilstoši Jūsu vēlmēm

Tāpat mūsu piedāvājumā ir dažādu eksotisko koku parkets pēc pasūtījuma, lai sniegtu iespēju, veidot telpas vidi, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties parketu atbilstoši katrai telpai – privātmājai, dzīvoklim, kabinetam , ofisam vai pat sporta zālei. Attiecībā uz grīdas dizainu un praktiskajām īpašībām, sniegsim Jums konsultācijas par ieklāšanas veidiem, piemēram, uz apsildāmajām grīdām, kā arī piedāvājam ieklāšanu, meistaru pakalpojumus.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Coswick, Design Parquet, Boen, Tarkett, Grabo, Reinlein.

 

Grīdas segums atbilstoši Jūsu vēlmēm
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

Apdares materiālus var iegādāties arī ATTĀLINĀTI, sazinoties ar klientu konsultantu, darba dienās no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 16:00.

Iepriekš pasūtīto preci iespējams saņemt Reaton apdares materiālu NOLIKTAVĀ darba dienās no plkst. 09:00-18:00, Čiekurkalna 2.līnijā 75, Rīgā.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Preces mājai, apğērbu un apdares materiālus var iegādāties ATTĀLINĀTI, sazinoties ar klientu konsultantu darba laikā. Preci var saņemt mc2 NOLIKTAVĀ, Krasta ielā 68a, Rīgā.
Pieteikties jaunumiem