Parkets

Parkets

Izvēlieties kādu no kvalitatīvām, daudzveidīgām dabiskā koka grīdām – ozolkoka, eksotisko kokšņu grīdu, masīvkoka parketu, vairogparketu vai dēlīšu parketu. Visi šie dabiskā koka grīdas segumi ir pieejami dažādās formu, izmēru un toņu variācijās.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: Coswick, Design Parquet, Boen, Tarkett, Grabo, Reinlein.

 

Grīdas segumi pieejami Reaton noliktavā

Grīdas segumi pieejami Reaton noliktavā

Parkets, lamināts, linolejs, vinila grīdas segums (SPC kompozītmateriāls) un paklājflīzes – plaša izvēle un izdevīgi risinājumi interjera projektiem no vadošo ražotāju, Boen, Kronospan, Tarkett, Decora un Modulyss, kolekcijām.
Apskatīt pieejamos grīdas segumus Reaton noliktavā.
Grīdas segumi par īpaši izdevīgām cenām. 

Dabīga koka grīda

Parkets, dabīga koka grīda vienmēr ir vērtība! Reaton sortimentā ir pieejami visi parketa veidi, trīsslāņu parkts , divslāņu parkets, kā arī masīvkoka dēļi un industriālais parkets. Parketu piedāvājam garajos dēļos, franču un angļu skujiņā, kā arī dažādās  ģeometriskās formās un gatavos  kvadrātos. Vispopulārākais ir ozola parkets gan lakots ar matētu laku, gan eļļots ar un bez gropēm.

Dabīga koka grīda
Grīdas segums atbilstoši Jūsu vēlmēm

Grīdas segums atbilstoši Jūsu vēlmēm

Tāpat mūsu piedāvājumā ir dažādu eksotisko koku parkets pēc pasūtījuma, lai sniegtu iespēju, veidot telpas vidi, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties parketu atbilstoši katrai telpai – privātmājai, dzīvoklim, kabinetam , ofisam vai pat sporta zālei. Attiecībā uz grīdas dizainu un praktiskajām īpašībām, sniegsim Jums konsultācijas par ieklāšanas veidiem, piemēram, uz apsildāmajām grīdām, kā arī piedāvājam ieklāšanu, meistaru pakalpojumus.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Coswick, Design Parquet, Boen, Tarkett, Grabo, Reinlein.

 

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem