Interjera tekstils

Interjera tekstils

„Aizkariem un žalūzijām piemīt liels spēks, tie spēj ielaist telpā dienas gaismu un vienlaicīgi sniegt patvērumu no visas pasaules.”

Daudzveidīgs interjera tekstils, aizkari un žalūzijas jebkurai telpai gan mājoklī, gan uzņēmumā. Plašas aizkaru un žalūziju dizaina iespējas, viegli pieskaņojamas gan telpas kopējam interjeram, gan vēlamajai funkcionalitātei. Piedāvājam arī audumus mēbelēm.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Casamance, Camengo, Casadeco, Misia, Kohro, Fabricut, Robert Alen, IFI, KT Exlusive, Zoffany, Harlequin, Sanderson, Morris & Co, Scion un Anthology,  Intersti, Byron Byron.

 

Aizkari

Aizkari

Kvalitatīvs un plašs aizkaru piedāvājums, gan plāno – dienas, gan biezo – nakts dizaina aizkariem. Daudzveidīgs, kombinējams un plašs aizkaru audumu klāsts.
Piedāvājumā arī īpaši tumši aizkari, kurus īpaši augstu novērtēs tie, kas vēlas baudīt naktsmieru pilnīgā tumsā.
Turklāt piedāvājam audumus mēbelēm, saskanīgi veidojot interjeru.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Casamance, Camengo, Casadeco, Misia, Kohro, Fabricut, Robert Alen, IFI, KT Exlusive, Zoffany, Harlequin, Sanderson, Morris & Co, Scion un Anthology.

 

Žalūzijas

Individuāli veidotas žalūzijas tieši Jūsu interjeram. Piedāvājam visdažādākos žalūziju audumus, kā arī citu veidu materiālus — koku, bambusu.
Jūsu individuālo žalūziju izveidei. Atkarībā no Jūsu interjera, logu formas un telpas, piedāvājam koka, vertikālas, paneļu vai romiešu žalūzijas.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Intersti, Byron Byron.

Žalūzijas
Stangas un karnīzes

Stangas un karnīzes

Augstas kvalitātes stangas un karnīzes Jūsu mājoklim.

Interstil – Vācijā ražotas dizaina stangas un karnīzes tiek izstrādātas un radītas apzināti, ar pārliecību, ka tikai pilnība ir pietiekami laba un ar lielu aizrautību pēc skaistuma.

Byron Byron – stangu un aksesuāru ražotāja zīmols Lielbritānijā kopš 1984.gada. Dažādu ar rokām darinātu un tradicionāli apstrādātu aizkaru stangu un aksesuāru izvēle.

 

Aizkaru un žalūziju izveide

Pēc individuāla pasūtījuma izveidosim aizkarus vai žalūzijas Jūsu logiem. Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu no dizaina izveides līdz izgatavošanai un uzstādīšanai:

  • Projekta vizualizāciju;
  • Mūsu dizainera izbraukums uz mājām;
  • Mērīšana;
  • Uzstādīšana;
  • Šūšanas pakalpojumi.

Aizkaru un žalūziju izveide
Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem