Flīzes

Flīzes

„Keramika ir viens no senākajiem materiāliem, no kura cilvēks ir darinājis dažādus priekšmetus: traukus, rotas, mūzikas instrumentus un dekoratīvus elementus. Tā bija, ir un būs viens no cilvēka iecienītākajiem materiāliem, kuru raksturo plašas lietojuma iespējas.”

Šobrīd flīzes iekaro telpu, tās iziet ārpus ierastās vannasistabas un virtuves, un pilnveido interjeru.

Jau vairāk nekā 30 gadu Reaton piedāvā plašu, augstas kvalitātes flīžu sortimentu mājokļiem, sabiedriskām telpām un āra apdarei. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 1000 flīžu kolekciju, no vairāk nekā 30 pasaulē zināmiem flīžu ražotājiem, kas labo reputāciju ir izveidojuši un noturējuši ar flīžu augsto kvalitāti un izcilo dizainu. Pieejamas flīzes arī kamīniem.

Keramikas un akmens masas flīzes

Keramikas un akmens masas flīzes

Kāds ir Jūsu iecienītākais interjera stils – modernais, skandināvu, eklektisms, industriālais, tradicionālais?
Savus sadarbības partnerus — flīžu ražotājus — esam izvēlējušies, pamatojoties uz to iespēju piedāvāt mūsdienīgas, kvalitatīvas un stilu ziņā daudzveidīgas flīzes. Daudzi flīžu ražotāji ir specializējušies noteiktos stilos. Pie mums pasaules labākie flīžu ražotāji katru sezonu nāk klajā ar jaunumiem, kurus varat aplūkot mūsu veikalos. Klātienē apskatiet un sajūtiet atšķirību starp 100% akmens masas flīzēm un akmens masas flīzēm, kas imitē dabīgo akmeni, greznu marmora, koka, tapešu, krāsotu sienu, cementa un citu motīvu flīžu dizainu.
Iespējams, plašā un daudzveidīgā ekspozīcija Jums raisīs pilnīgi jaunas idejas.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Emilceramica group, Imola ceramica, Fap Ceramiche, Gardenia Orchidea, Lasselsberger group (RAKO), Refin Ceramiche, Ceramika Paradyz, Natucer, Cevica un Keraben Grupo.

Mozaīka

Vai zinājāt, ka flīžu, kā funkcionāla mākslas darba, pirmsākumi meklējami jau vairākus gadsimtus pirms mūsu ēras? Savukārt, flīžu mozaīkas pagājušā gadsimta sākumā vēstīja par pārticību un labu gaumi.
Atgriežoties pie senām vērtībām mūsdienu izpildījumā, mēs Jums piedāvājam keramikas, dabiskā akmens vai stikla mozaīkas, un dekorus, kas darināti ar rokām. Jūs varat izvēlēties no dizaineru piedāvātajiem motīviem, vai pasūtīt tieši Jums veidotu motīvu (attēlu, fotogrāfiju), vajadzīgajā izmērā un izpildījumā.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Appiani, Classe Mosaici.

Mozaīka
Dabīgā akmens flīzes

Dabīgā akmens flīzes

Visos laikos arhitekti un būvnieki ir veiksmīgi izmantojuši dabīgo akmeni, lai dekorētu mājas, baznīcas un pilis. Mēs pat tagad varam redzēt daudzus senus objektus, kas saglabājušies līdz mūsdienām.
Dabīgā akmens masas flīžu unikālās īpašības ļauj to plaši izmantot būvniecībā un dizainā. Galvenās dabīgā akmens izmantošanas jomas ir fasāžu un baseinu apšuvums, dekoratīvo arhitektūras elementu izgatavošanā, grīdas segumos, kamīniem, palodzēm, kāpnēm, galda virsmām. No tām var radīt arī kādu no vannas istabas piederumiem –  vannas, izlietnes un dušas paliktņus.

Mūsu pārstāvētā ražotāja katalogs: I Conci.

 

Flīžu dizaina iespējas

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties flīzes, kas ir vislabāk piemērotas Jūsu iecerei, piemēram, telpai ar lielu ļaužu plūsmu, ar apsildāmām grīdām, pie baseina, spa, nelielās platībās, virtuvē, viesistabā vai visā mājoklī.
Galvenais virziens keramikas dizaina industrijā ir dabiskums – iedvesmojoties no dabas radītajiem materiāliem. Flīzes šobrīd izmanto ne tikai grīdas un sienu segumos, vannas istabās un virtuvēs, bet arī dzīvojamās istabās un guļamistabās. Flīzes ir kļuvušas universālās. Par laikmeta tendenci var nosaukt plānās lielformāta flīzes, ar kurām pārklāj arī galda virsmas, vannas istabas piederumus un mēbeles, kā rezultātā interjeram tiek piešķirts monolīts pārklājums.
Mūsu flīžu sortimentā pieejamas arī flīzes ar vislielāko izmēru 360 x 120 cm, kas šobrīd ir jaunākā tendence visā pasaules flīžu industrijā.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Emilceramica group, Imola ceramica, Fap Ceramiche, Lasselsberger group (RAKO), Refin Ceramiche un citi.

Flīžu dizaina iespējas
Rekomendējam profesionālus meistarus, kvalitatīviem flīžu ieklāšanas darbiem

Rekomendējam profesionālus meistarus, kvalitatīviem flīžu ieklāšanas darbiem

Flīzes kalpos ilgu laiku, ja to ieklāšanas procesā tiks ievērota pareiza ieklāšanas tehnoloğija.
Rekomendējam augsta līmeņa profesionālus meistarus, kuri veic kvalitatīvus flīžu ieklāšanas darbus.

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem