Galda klāšana

Galda klāšana

„Dzīves māksla franču stilā – pārvērst maltīti par svētkiem.”

Vai vēlaties katru maltīti padarīt par īpašu notikumu? Izvēlieties galda piederumus, kas Jūsu brokastīm, pusdienām vai vakariņām piešķirs īpašu atmosfēru. Mūsu vērienīgais galda klāšanas piederumu kolekciju klāsts pārstāv plašu stilu gammu.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Vista Alegre, Dibbern, Rosenthal, Furstenberg, KPM, Portmeirion, Bordallo Pinheiro, Egizia, IVV, Claresco, Riedel, RCR, WMF, Sambonet, Robbe & Berking, Schlitzer Leinen, Enzo de Gasperi (EDG), Pols Potten, Sibania.

Porcelāns

Porcelāns

Dibbern – Vācijā radīts tradicionālās mākslas apvienojums ar estētiski pievilcīgu vienkāršību. Ar smalku roku darbu darināti modernā dizaina porcelāna trauki radīs mūžīgas elegances sajūtu jebkurā mājā.

Noritake – Japānā radītas klasiskā stila servīzes, kuras īpaši smalko un balto porcelānu atzinuši un novērtējuši pasaules greznākie restorāni un viesnīcas.

Rosenthal – Vācu zīmols ar plašu galda piederumu un trauku klāstu no porcelāna. Kolekciju klāsts ar neapšaubāmu kvalitāti, pievilcīgu un vienmēr aktuālu dizainu. Trauku radīšanā piedalījušies pasaules atpazīstami mākslinieki – Salvadors Dalī,  Endijs Vorhols.

Haviland – pasaules elites atzītas servīzes no slavenā Limožas porcelāna – ar zeltu un platīnu inkrustēti šķīvji, vāzes, augļu trauki, kā arī smalkas tasītes tējas un kafijas baudīšanai.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Vista Alegre, Noritake, Haviland, Dibbern, Rosenthal, KPM un Portmeirion.

Keramika

Bordallo Pinheiro – pārsteidzoša radošuma un dizaina darbi, radīti iedvesmojoties no dabas, humora un mākslas. Keramikas produkcija tiek ražota pēc senajām senču ražošanas metodēm ar dabiskiem motīviem.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Bordallo Pinheiro.

 

Keramika
Kristāls un stikls

Kristāls un stikls

Vista Alegre – no Portugāles nākušas, meistaru rokām gravētas un pūstas kristāla glāzes, karafes, augļu trauki, šķīvji un vāzes.

Claresco – Čehijā radītas kristāla glāzes ir īsts oriğināls. Tradicionāli ar rokām darinātas kristāla glāzes ir amatniecības augstākais līmenis.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Vista Alegre, Egizia, IVV, Claresco, Riedel un RCR.

 

Galda piederumi

Izcilās kvalitātes virtuves piederumi katru gatavošanas reizi padarīs par patīkamu nodarbi.

Robbe & Berking – Vācijā radītas, karaliskas sudrablietas – galda piederumi, karotes, glāzes, trauki, kas noderēs gan mājās, gan arī kā lieliska dāvana kāzām, kristībām un jubilejām.

Sambonet – Itālijā ražoti izcili nerūsējošā tērauda un sudraba galda piederumi, gan klasiskās noskaņās, gan ar moderna dizaina eksperimentāliem efektiem.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: WMF, Sambonet un Robbe & Berking, KPM, Noritake, Haviland, Rosenthal, Bordallo Pinheiro, Claresco, Egizia, IVV, Riedel, RCR, Enzo de Gasperi (EDG), Pols Potten, Portmeirion.

 

Galda piederumi
Galdauti un salvetes

Galdauti un salvetes

Galdauts ir neatņemams galda dekors ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Tas piešķirs izsmalcinātību un mājīguma sajūtu Jūsu mājoklim.

Le Jacquard Francais –  Francijā radītie galdauti ir ideāli piemēroti visiem gadījumiem. To košās krāsas, bēšās vai baltā spēs izcelt īpašā mirkļa izsmalcinātību.

Mūsu pārstāvētie zīmoli: Svad Dondi, Schlitzer Leinen, Sambonet, Le Jacquard Francais, WMF, T&G Woodware, L’Atelier du Vin, KitchenAid, Portmeirion.

 

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem