Lamināts

Lamināts

Kvalitatīvs lamināts, kas kalpos gandrīz mūžīgi, ir īpaši piemērots tiem, kam tīk bezrūpība, vai kuri vēlas iespējami vienkāršu un ātru grīdas kopšanu un izcilu rezultātu. Lamināts ir viens no populārākajiem grīdas segumu veidiem pateicoties tā īpašībām un cenu diapazonam.

Mūsu pārstāvētie ražotāji: Berry Alloc, Kronospan.

Daudzveidīgs dizains

Daudzveidīgs dizains

Lamināts ir moderns un oriģināls, ļoti ciets un izturīgs, izcili viegli kopjams grīdas segums ar daudzveidīgi plašu dizainu, faktūru un krāsu toņu diapazonu. Tirgus piedāvājumā ir lamināts kā perfekta koka dēļu, akmens un flīžu imitācija, kas vizuāli nav atšķirama no oriģināla, kā arī moderni avangarda dizaina risinājumi.

Veidots no četrām kārtām

Iekšējais konstrukcijas slānis parasti sastāv no melamīna sveķiem un šķiedru plātņu materiāliem. Zem virsējās kārtas atrodas dekoratīvs papīrs, kura krāsas un tekstūras iespējas ir neierobežotas. Lamināta vidusslānis sastāv no High Density Fibroboard (HDF) plāksnes. Tā ir kokšķiedru plāksne, tikai ar ļoti augstu blīvumu. Jo lielāks materiāla blīvums, jo izturīgāks lamināts. Apakšējā kārta sastāv no nerafinēta, vai ar sveķiem piesūcināta papīra, kura pamata uzdevums ir aizsargāt HDF plāksni no mitruma.

Veidots no četrām kārtām
Kvalitatīva grīda ikvienai telpai

Kvalitatīva grīda ikvienai telpai

Augot pieprasījumam pēc augstvērtīga un maksimāli izturīga grīdas seguma, aktuāla tendence šodien ir arī dzīvojamām telpām iegādāties laminātu, sākot no 31. līdz 33 klasei.  34. klases lamināts ir piemērots industriālām vajadzībām un ražošanas telpām. . Lamināts ir 6-12 mm bieza, rūpnieciski izgatavota vairākslāņu konstrukcija, kura platumi un garumi mainās atkarībā no dizaina.

Mūsu pārstāvēto ražotāju katalogi: Berry AllocKronospan.

Konsultācija

Vai Jums ir nepieciešama dizainera palīdzība vai tehniskais risinājums projektam? Jautājiet mūsu speciālistiem. Sāciet ar individuālu konsultāciju, kuras laikā mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Privātpersonām Uzņēmumiem
×

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem