Lielformāta flīzes

Flīzes joprojām ir viens no sienu un grīdu apdarē plašāk izmantotajiem materiāliem. Šobrīd, pateicoties risinājumu daudzveidībai, flīzes tiek izmantotas ne vien virtuvēs un vannas istabās, bet arī citās telpās.

Reaton kolekcijās atradīsiet augstas kvalitātes flīzes – atšķirīgas materiālu, dizainu un formātu ziņā. Piedāvājumā gan risinājumi dzīvojamām, gan sabiedriskām telpām. Mēs lepojamies ar saviem sadarbības partneriem – pasaulē atzinīgi novērtētiem ražotājiem, kuri nodrošina izcilu, mūsdienīgu dizainu un nemainīgi augstu produkcijas kvalitāti.

 

Lielformāta flīzes – mūsdienīgs un funkcionāls risinājums

Flīzes pieejamas visdažādākajos formātos, ļaujot katram piemeklēt tieši savai iecerei atbilstošāko risinājumu.

Šobrīd arvien populārākas kļūst lielformāta flīzes, ar ko pārklāj arī galda virsmas, citas mēbeles un elementus – tādā veidā interjeram piešķirot monolītu pārklājumu. Mūsu piedāvājumā flīzes ar vislielāko šobrīd pieejamo izmēru – 360 x 120 cm.

Lielformāta flīzes tiek ražotas no dažādiem materiāliem, tomēr populārākais variants ir akmens masas flīzes. Šādas flīzes ir izturīgas, viegli kopjamas un piemērotas dažādu virsmu apdarei. Tās izmantojamas gan iekšdarbos, gan ārdarbos.

Būtiskākie ieguvumi, izvēloties lielformāta flīzes:

 • Funkcionalitāte – liela formāta flīžu izmantošana interjerā ļaus radīt vienotu, harmonisku un saskaņotu kopējo tēlu. Telpa izskatīsies vizuāli plašāka;
 • Ērta kopšana – akmens masas flīzes ir viegli kopjamas, turklāt lielais formāts to padara vēl vienkāršāku, jo flīžu šuvju ir ievērojami mazāk;
 • Ilgtspējīga izvēle – flīzes izceļas ar augstu izturību, turklāt tās ir izturīgas pret gaisa temperatūras svārstībām, tāpēc lielformāta āra flīzes ir visbiežākā izvēle;
 • Plašas dizainu iespējas – mūsu kolekcijās atradīsiet daudzveidīgu dizainu un krāsu klāstu. Pateicoties dekoratīvajām īpašībām, nav vajadzīgi papildu dekoratīvie elementi;
 • No liela izmēra flīzēm iespējams izgatavot mazāka izmēra flīzes dažādās formās.

Aplūkojiet mūsu sadarbības partneru – flīžu ražotāju – kolekcijas un izvēlieties savām prasībām atbilstošāko risinājumu. Ja radušies jautājumi, mūsu speciālisti labprāt uz tiem atbildēs!

 

Flīžu dizains

Vēl viens faktors, kas rūpīgi jāizvērtē, ir flīžu dizains. Apdomājiet, kādu interjera stilu vēlaties baudīt savā mājoklī? Vai tas ir skandināvu stils, vai varbūt vēlaties kaut ko mūsdienīgu un izsmalcinātu?

Flīžu dizainā tiek pārstāvēti visdažādākie stili – sākot ar klasiku, beidzot ar modernismu un etniskiem motīviem. Šobrīd īpaši aktuāls ir dažādu stilu sajaukums vienā interjerā. Lielformāta dizainā iecienītas ir marmora flīzes vai akmens flīzes ar marmora tekstūru. Pieaug arī pieprasījums pēc flīzēm, kas imitē koku, cementu, betonu un citus materiālus. Tāpat aktuālas ir arī flīzes ar 3D efektu un flīzes ar reljefa virsmu.

Apskatiet mūsu flīžu kolekcijas un ļaujiet daudzveidīgajām iespējām Jūs iedvesmot!

 

Flīžu kvalitātes standarti

Vadošie Eiropas flīžu ražotāji savu produkciju klasificē pēc Eiropas flīžu standarta EN 14411 un ISO normatīviem, kas nodrošina adekvātu kvalitātes un cenas attiecību.

 • Pirmās šķiras flīzes atbilst ražotāja noteiktajam standartam. Tām ir precīzi izmēri. Pieļaujamā defektu norma – 5 % no vienas flīžu sērijas;
 • Otrās šķiras flīzēm pieļaujamā defektu norma vienas sērijas ietvaros ir 25%;
 • Izvēloties trešās šķiras flīzes, jārēķinās, ka pieļaujamā defektu norma attiecīgi ir vēl nedaudz lielāka.

Ja vajadzīgas flīzes grīdai, jāpievērš uzmanība arī to nodilumizturībai. Saskaņā ar Eiropas standartu flīžu nodilumizturību apzīmē ar burtiem PEI. Svarīgi – tas attiecināms tikai uz glazētām keramikas flīzēm un akmens masas flīzēm.

Nodilumizturības pakāpes, atbilstoši paredzētajai grīdas noslodzei, iedalītas vairākās grupās:

 • pakāpe (PEI 1) – flīzes paredzētas telpām ar minimālu noslodzi;
 • pakāpe (PEI 2) – piemērota izvēle telpās, kur tiek staigāts ar mājas apaviem;
 • pakāpe (PEI 3) – piemērots risinājums nelielos ofisos un citās sabiedriskās telpās ar vidēju noslodzi, kā arī dzīvojamās telpās ;
 • pakāpe (PEI 4) – flīzes atbilstošas telpām ar vidēju noslodzes intensitāti;
 • pakāpe (PEI 5) – piemērots risinājums telpās ar intensīvu noslodzi.

Novērtējot savas prasības, kā arī telpas izmantošanas mērķi un specifiku, varēsiet piemeklēt atbilstošāko risinājumu.

 

Kvalitatīva flīžu ieklāšana ilgtspējīgam rezultātam

Lai lielformāta flīzes lieliski izskatītos un labi pildītu savas funkcijas, ir svarīgi izvēlēties ne vien kvalitatīvu materiālu, bet arī to pareizi ieklāt. Šo darbu visdrošāk uzticēt zinošiem speciālistiem, kuri to paveiks ar rūpību, atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām.

Lielformāta flīzes – mūsdienīgs un gaumīgs risinājums gan iekštelpās, gan ārpus tām!

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem