Marmora flīzes

Flīžu daudzveidība mūsdienās ļauj īstenot visdažādākās ieceres. Tas ir praktisks un arī estētiski pievilcīgs interjera papildinājums ne tikai, veidojot vannas istabas dizainu vai virtuves interjeru, bet arī citās iekštelpās un arī ārtelpās.

Reaton piedāvājumā atradīsiet plašu flīžu sortimentu gan mājokļiem, gan sabiedriskām telpām, kā arī āra darbiem. Apskatiet kolekcijas, ko piedāvā pasaulē atzīti ražotāji, lai izvēlētos kvalitāti un izcilu dizainu.

 

Marmora flīzes

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē flīžu izvēli, ir to materiāls. Iepazīstoties ar dažādu materiālu īpašībām un kopšanas prasībām pareizo lēmumu izdarīt būs daudz vienkāršāk.

Grezns materiāls, kas tiek izmantots arī flīžu izgatavošanā, ir marmors. Tas ir dabīgs materiāls, pieejams dažādās krāsu variācijās. Tādas flīzes un to daudzveidība un unikālie raksti ikvienā telpā ienesīs greznu sajūtu.

Marmors ir izturīgs, tomēr porains materiāls, tādēļ, lai nodrošinātu ilgtspējību, nepieciešama atbilstoša apstrāde. Tāpat jārēķinās – lai arī materiāls ir mitrumizturīgs un noturīgs pret straujām temperatūras svārstībām, tomēr tam ir salīdzinoši mīksta struktūra, līdz ar to marmors prasa lielāku uzmanību un rūpes. Ļoti laba izvēle būs marmors, kad tiek meklētas sienas flīzes, tādējādi radot greznu interjeru. Turklāt ikdienas kopšana ir salīdzinoši vienkārša – tam pietiek ar siltu ūdeni un mīkstu lupatiņu, savukārt grūtāk iztīrāmiem traipiem jāizvēlas speciāls, šim materiālam piemērots tīrīšanas līdzeklis.

 

Dabīga alternatīva – akmens masas flīzes

Jārēķinās arī ar to, ka īstā marmora flīzes ir diezgan dārgas. Šo iemeslu dēļ bieži vien tās tiek aizstātas ar cenas ziņā pieejamāka un arī praktiskāka materiāla flīzēm, kas dizaina ziņā imitē marmora flīzes. Veiksmīgi to var panākt ar akmens masas flīžu palīdzību. Visefektīvāk marmora vizuālās īpašības izceļas lielformāta flīzēs. Ja vēlaties ekskluzīvu interjera papildinājumu, tad šī ir viena no veiksmīgākajām izvēlēm. Lielformāta flīzes piemērotas ne tikai grīdu un sienu, bet arī mēbeļu un citu elementu apdarei, radot vienotu koptēlu telpā.

Pieprasījums pēc lielformāta flīzēm arvien pieaug, tādēļ tās ir pieejamas plašā toņu un dizainu izvēlē. Tā ir iespēja izveidot unikālu interjera stilu, kas piesaistīs uzmanību un pārsteigs.

Kopumā akmens flīzes ir izturīgas, tās var izmantot gan sienu, gan grīdu apdarē, iekšdarbos un  ārdarbos. Plašās dizainu iespējas ļauj īstenot visdažādākās idejas.

Izvēloties telpas specifikai un noslodzei piemērotas flīzes, iegūsiet ilgtspējīgu rezultātu. Jautājiet padomu speciālistam, lai izvēlētos paredzētajai telpas noslodzei atbilstošas flīzes.

 

Dizaina izvēle

Līdzīgi kā mākslas pasaulē, arī flīžu dizainā vērojami visdažādākie stili. Klasika, etniskie motīvi, minimālisms, modernisms – izvēles iespēju ir tiešām daudz.

Beidzamajā laikā aktuāls palika arī dažādu stilu sajaukums vienā interjerā, kas telpai piešķir unikālu stilu un atklāj tās saimnieka raksturu, personību, vērtības. Tomēr, domājot par flīžu dizaina izvēli, nevajadzētu paļauties uz gaumi vien – jāņem vērā arī telpas platība un vēlamā atmosfēra.

 

Flīžu klasifikācija un kvalitātes standarti

Neatkarīgi no tā, kāda materiāla un dizaina flīzēm dodat priekšroku, vēl viens svarīgs aspekts ir to klasifikācija un atbilstība kvalitātes standartiem.

Vadošie Eiropas flīžu ražotāji izstrādājuši vienotu standartu, kas garantē adekvātu produkcijas kvalitātes un cenas attiecību. Tā, piemēram, pirmās šķiras flīzes atbilst ražotāja noteiktajam standartam, pieļaujamā defektu norma ir 5 % vienā flīžu sērijā. Otrās un trešās šķiras flīzes, kas maksā mazāk, attiecīgi ir ar lielāku pieļaujamo defektu normu.

Uzmanība jāpievērš arī tādam aspektam kā flīžu nodilumizturība. Īpaši aktuāli tas ir, izvēloties grīdas flīzes. Nodilumizturības grupas tiek apzīmētas ar burtiem PEI un iedalās 5. kategorijās, kur 1. grupas flīzes (PEI 1) piemērotas telpām ar minimālu noslodzi, savukārt 4. un 5. grupas flīzes (PEI 4 un PEI 5) būs labs risinājums sabiedriskās telpās, kur vērojama intensīva noslodze.

Sadarbības partnerus – flīžu ražotājus – izvēlamies, ņemot vērā iespēju piedāvāt modernus, kvalitatīvus un daudzveidīgus risinājumus. Flīžu sortiments regulāri tiek papildināts, aicinot ikvienu iepazīties labāko ražotāju kolekciju jaunumiem.

Apskatiet flīžu piedāvājumu klātienē mūsu veikalos – iepazīstieties ar dažādiem materiāliem un to īpašībām, aplūkojiet dažādus dizainus un faktūras –  ļaujiet plašajam piedāvājumam Jūs iedvesmot!

Ja nepieciešama dizainera konsultācija vai tehniskais risinājums projekta īstenošanai, jautājiet padomu mūsu speciālistiem. Individuālas konsultācijas laikā saņemsiet atbildes uz Jums aktuāliem jautājumiem, kā arī ieteikumus piemērotākā risinājuma īstenošanā!

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem