Sienas flīzes

Flīzes nemainīgi ir viens no populārākajiem apdares materiāliem. Pateicoties mūsdienīgiem risinājumiem funkcionalitātes un dizainu ziņā, flīzes tiek izmantotas ne tikai vannas istabas interjerā un virtuvē, bet arī citās telpās.

Jau vairāk nekā 30 gadus Reaton piedāvā daudzveidīgu flīžu klāstu dažādām vajadzībām – mājokļiem, sabiedriskām telpām, kā arī āra apdarei. Mēs piedāvājam flīžu kolekcijas no labākajiem ražotājiem, kas lepojas ar savas produkcijas augsto kvalitāti un izcilo dizainu.

Sadarbības partneru – flīžu ražotāju – izvēlē svarīgs kritērijs ir iespējas piedāvāt kvalitatīvus, dizainu ziņā daudzveidīgus risinājumus dažādām gaumēm un vajadzībām.

 

Sienas flīzes – dažādas iespējas visām vajadzībām

Sienām ir piemērotas dažāda veida flīzes, jo nav jārēķinās ar mehānisku slodžu iedarbību un flīžu pretslīdes īpašībām.

Būtisks faktors, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties flīzes sienai, ir materiāls, no kā tās tiek izgatavotas. Iepazīstoties ar pieejamiem materiāliem un to īpašībām, izdarīt piemērotāko izvēli būs daudz vienkāršāk.

Akmens flīzes

Dabīgā akmens masas flīzes izceļas ar izcilu izturību un skaistu dizainu. Tās īpaši piemērotas arī apdarei ārpus telpām, piemēram, balkoniem un terasēm, jo tās ir izturīgas pret mainīgajām laikapstākļu svārstībām.

Keramikas flīzes

Keramika ir viens no labāk zināmajiem materiāliem ar plašām izmantošanas iespējām. Šāda tipa flīzes tiek izgatavotas no māla un pārklātas ar speciālu glazūru.

Keramikas flīzes pieejamas dažādās formās, krāsās un dizainos, turklāt tās ir viegli kopjamas, padarot tās par daudzu iecienītu izvēli.

Porcelāna flīzes

Sienu apdarē plaši izmantotas ir arī no porcelāna izgatavotas flīzes. Tās ir izturīgas un viegli kopjamas, pieejamas dažādos dizainos un krāsās.

Stikla flīzes

Moderns risinājums ir stikla flīzes, kas piešķirs īpašu noskaņu un vizuāli paplašinās nelielu telpu, jo materiāls lieliski atstaro gaismu. Stikla flīzes ir teicams akcents kādā telpas daļā. Vēl kāda būtiska šī materiāla priekšrocība – šādas flīzes ir vienkārši kopjamas.

Mozaīkas flīzes

Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī mozaīkas flīzes, kas ļauj uz telpas sienas uzburt īstu mākslas darbu. Vai zinājāt, ka ideja par šādu funkcionālu mākslu radās jau ļoti sen – vairākus gadsimtus pirms mūsu ēras? Iedvesmojoties no senatnes, šobrīd ražotāji piedāvā mūsdienīgus risinājumus – dabiskā akmens, stikla un keramikas mozaīkas. Iespējams pasūtīt kādu no jau gatavajiem dizainiem, kā arī izvēlēties sev tīkamu motīvu ekskluzīvam rezultātam.

 

Dizaina iespējas

Reaton zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu iecerei un vajadzībām piemērotākās sienas flīzes.

Kāda veida telpai flīzes vajadzīgas? Tiek meklētas flīzes virtuvei, vannas istabai varbūt terasei? Kādam interjera stilam dodat priekšroku? Mūsu piedāvājumā atradīsiet tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošu risinājumu. Apskatiet mūsu flīžu kolekcijas un ļaujiet tām Jūs iedvesmot!

Pievērsiet uzmanību arī flīžu izmēram. Arī tas jāpielāgo telpas specifikai un dizaina prasībām. Moderna tendence šobrīd ir lielformāta flīzes. Mūsu piedāvājumā atradīsiet

360 x 120 cm izmēra flīzes, kas ir lielākais šobrīd pieejamais izmērs.

Lielformāta flīzes sniedz vairākas priekšrocības, piemēram:

  • Tām ir moderns dizains un teicamas dekoratīvās īpašības;
  • Iespēja ar minimālu flīžu daudzumu aptver lielāku platību;
  • Piemērotas mazām telpām, padarot tās vizuāli plašākas;
  • Var izmantot dažādām virsmām – sienām, grīdām, kā arī mēbelēm.

Kas attiecas uz krāsu izvēli, arī šeit iespējas ir ļoti plašas. Silti un vēsi toņi, košas un neitrālas krāsas – to visu atradīsiet mūsu piedāvātajās flīžu kolekcijās.

 

Atbilstība kvalitātes standartiem

Vadošie flīžu ražotāji klasificē savu ražojumu atbilstoši Eiropas flīžu standarta normatīviem, kas nozīmē atbilstošu produkcijas un cenas attiecību.

  • Pirmās šķiras flīzes atbilst ražotāja noteiktajam standartam un ir ar precīziem ģeometriskajiem izmēriem. Pieļaujamā defektu norma ir 5 % vienā flīžu sērijā;
  • Otrās šķiras flīzes ir ar pieļaujamo defektu normu līdz 25 % vienā sērijā;
  • Trešās šķiras flīzēm pieļaujamā defektu norma attiecīgi ir vēl augstāka.

Vairumā gadījumu flīzes tiek izvēlētas ņemot vērā tieši estētiskos kritērijus, tomēr ilgtspējīgam rezultātam nozīmīgi ir arī tehniskie parametri. Lai plašajā flīžu klāstā orientēties būtu vienkāršāk, Reaton zinošie speciālisti sniegs Jums konsultācijas un palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Kvalitatīva flīžu ieklāšana – teicams rezultāts

Ilgtspējīgam rezultātam svarīga ne tikai kvalitatīvu flīžu izvēle, bet arī pareiza to ieklāšana. Ieteicams šo darbu uzticēt zinošiem speciālistiem, kuri to paveiks atbilstoši augstākajām kvalitātes prasībām.

Kontakti

Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 25777771 apdare@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:

P-P: 09:00-18:00

S: 10:00-16:00

Sv: slēgts.

mc2 interjera un delikatešu centrs: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 29723232 (Galleria); +371 20405577 (Decorum) decorum@mc2.lv

mc2 interjera un apdares materiālu nodaļu darba laiks:

P-S: 10:30-19:00
Sv: slēgts.

Pieteikties jaunumiem